olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Хроніка одного Президента ... 29.11.2019.

*
Пашинському продовжили термін затримання на два місяці. Ну це не сенсація. Заарештувати і тримати в камері без найменшого обгрунтування - фішка "рябошапковской прокуратури". Але ... , Пашинський же вийде ...

Єдиний свідок у справі Пашинського дав свідчення, які повністю підтверджують його невинність. Крім того він заявив, що на нього тиснули, щоб він обмовив Пашинського. І тим не менше ... Пани "зелені" - за позику віддяка красно :)

КАС зняв арешт з "Кузні на Рибальському"
Перший візит ДБР на суд і перший провал проти Порошенка.

У Москві закінчилося засідання урядової групи з розробки пропозицій для України в рамках "нормандського формату" 36 осіб: МЗС, "Газпром", "Роснефть", представники адміністрація президента РФ, 6 міністрів, "Сбербанк". Зміст рекомендацій поки невідомо.

За достовірними даними відсутність українських представників на лондонському форумі НАТО - це ПРЯМА вказівка президента Зеленського.

Ідіот призначений главою миколаївської ОДА спровокував конфлікт в обласній Раді. Ми всі думали, ну Захід зрозуміло, там піднімати народ буде Ахметов відключенням ТЕС, а як ось на Сході? і Південному Сході? Виявляється, вовини призначенці добре справляються :)

Коли Вова призначає главу ОДА, він думає, що це безпечний бізнес (0,5-6 млн. зелені) і все. Загалом глава ОДА штука суто декоративна, але заплативши бабки вони ж будуть намагатися їх відбити! (Ось тут Вова не подумав). Новоназначений глава Дніпровського ОДА для перерозподілу грошових потоків взяв і закрив будівництва розпочаті при іншому президенті. Молодець. Революція приходить несподівано :)

Баканов відвідав міністерство закордонних справ. Причина та теми обговорення невідомі.

Який удар! Міністр фінансів Маркарова заявила, що законопроект №2300 поданий на розгляд ВР України особисто президентом України Зеленським "... не містіть фінансово-економічного обґрунтування необхідного для його прийняття ..." Тобто, говорячи людською мовою - це порожня балаканина дилетантів, які не знають навіть основних положень бюджетного процесу.

10-00 президент України відсутній на робочому місці. Офіційних повідомлень про його місцезнаходження немає. Пропущено 2 заходи в перспективному плані на день.

Відмова України від офіційного візиту президента Грузії була направлена в грузинський МЗС ще вранці 28.11. Ситуація складається зовсім парадоксальна. Президент Грузії, яку трусить масовими виступами, не вважає за необхідне відмовлятися від візиту в Україну, а президент України (або не він?) при зовні спокійній і стійкій ситуації, раптом відмовляється приймати колегу посилаючись на якісь "процеси в Україні". З огляду на відсутність президента весь день 28 листопада, наявність якихось дивних спроб довести його дієздатність, виникає питання про його дієздатність, тим більше, що такі ситуації починають виникати все частіше. Стан здоров'я президента і його дієздатність - це не предмет маніпуляцій і піару - це елемент системи державної безпеки. Будь-які спроби приховати реальну ситуацію в цьому питанні - це елемент державної змови. Якщо президент не дієздатний, його функції, згідно з Конституцією України, повинні офіційно бути передані керівнику Верховної Ради Дмитру Разумкову.

Стає все цікавіше "У листопаді поточного року планувався візит президента Грузії Саломе Зурабішвілі до Києва, проте, у зв'язку з процесами в Україні, на прохання української сторони, візит відкладений на 2020 рік". Що це за процеси?

Tags: Хроніка ...
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments