olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Хроніка одного Президента ... 30.11.2019р.

*
Керівництво РФ вже прийняло рішення про "консервації" ситуації на кшталт Абхазії / Придністров'я (...) "

Складно сказати, наскільки це пов'язано з рішеннями урядової групи РФ, яка засідала вчора, але в структури ОРДЛО надійшла інструкція по максимальному оформленню і формуванню структур митної та прикордонної служби.

Так само було запропоновано розпочати збір скарг та матеріальних претензій щодо дій України під час бойових дій. Все це - з структур Вайн.

Україна - Росія. Вихідні позиції сторін.
"Просто обірвати транзит зараз, Росія просто не в змозі. (...) Головне завдання Росії - збереження транзиту через територію України до моменту початку функціонування" Північного потоку-2 "- це літо 2020.

(...) Друге за важливістю завдання - ні в якому разі не допустити диверсифікації поставок газу в Україну (...) Фактично російські знижки на газ будуть використовуватися як засіб погашення наростаючої соціальної незадоволеності нинішнім режимом. (...)

"Громадянку Австрії, яка закликала Путіна ввести війська, посадили на 14 років" - ось так працюють з такими в тихій і спокійно Австрії.
А у нас їм пенсії?

Вчора ми говорили про те що Вова не пустив Прістайко в НАТО
Сьогодні Пристайко божиться що поїде :)

Після успішних фінальних випробувань крилатої ракети "Нептун" Зеленський звільнив Кривоноса з посади координатора міжвідомчої групи з розробки зброї. Прийде час суду - це теж буде в розділі "Зрада Батьківщини".

Бігти, Вова, нікуди - Лондон теж назвав твої фірмочки "відмивочними" Коломойського :)

Зеленський зібрав нараду на тему "Чому ціни на газ впали, а тарифи піднялися" :) Дитячий сад, молодша група :)

"Для того щоб тариф на тепло пішов вниз цієї зими, у нас є дуже короткий законопроект ...
Потрібно сказати, що якщо ціна нижче, то необхідно, щоб тариф був нижче. Це можна зробити простим законопроектом, можна переписати, узгодити ... "
Це говорить ПРЕМ'ЄР-МІНІСТР ...
Збори людей з вулиці - академія, в порівнянні з цим збіговиськом дилетантів.

Інтерпол повідомив СБУ про передбачуване знаходженні на території Донбасу непідконтрольній Україні, двох виробничих центрів по виготовленню героїну, операційною потужністю до 1 т на місяць.

Турки запустили TANAP - газопровід з Азербайджану в Європу.

У Раді при тихій обструкції від Разумкова і К, Зеленському ніяк не вдається домогтися розгляду законів щодо спирту. У Кабміні люто чинить опір Маркарова яка знає скільки грошей вилетить з бюджету після ліквідації державної монополії на спирт.

Сьогодні керівник ВР України Разумков втретє за тиждень намагався потрапити до президента. Третій раз не потрапив.

Бородянський продовжує фантазувати на тему прихованої цензури в Інтернеті.

Tags: Хроніка ...
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments