olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Стати Президентом Зеленському допомогли ботоферми.

*
Під час президентської передвиборної кампанії в інтересах Володимира Зеленського працювали ботоферми. Про це розповів політтехнолог і екс-радник міністра охорони здоров’я Дмитро Раімов, повідомляє theБабель.

«Ми займалися кризовими комунікаціями. Нас запросили джентльмени, які дуже хотіли, щоб змінилася влада і, можна сказати, співчували кандидату Зеленському. Це наші давні клієнти — українські бізнесмени, абсолютно не пов’язані з політикою, але сильно постраждали від незаконних дій попередньої влади. Ми відбивали негатив від Зеленського в соціальних мережах. У нас для цього є всі необхідні компетенції, команда і свої ботоферми, сітки публічних сторінок, Тelegram-канали і групи експертів і блогерів», — розповів Раімов.

За його інформацією використовувати ботоферми команда майбутнього президента стала в квітні, після того, як чинний на той момент глава держави Петро Порошенко став співпрацювати з ізраїльським політтехнологом, який розкручував тему передбачуваної наркозалежності кандидата. Боти, за словами Раімова підтримували необхідну громадську думку, тому їх використання було частим.

За його словами, він не знає ні одного великого політика, який не використовував би ботів, так як це серйозний інструмент у політичній боротьбі. Люди читають коментарі і таким чином формується громадська думка.

Нагадаємо, в лютому в ефір вийшло розслідування програми «Схеми: корупція в деталях» під назвою «Ілюзіоністи», в якому стверджувалося, що українські політики звертаються до медіа-фірм, щоб ті створили ботів для відбілювання їх репутації і спотворення громадської думки в соцмережах.

InfoResist

Tags: п* Зеленський
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 10 comments

Recent Posts from This Journal