olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Хроніка одного Президента ... 02.12.2019.

*
Ви повинні чітко розуміти ЩО сталося чотири дні тому в Лондоні. Чотири дні тому, Лондонський суд офіційним рішенням (хоча частково закритим ДО ЗАКІНЧЕННЯ процесу) оголосив президента України Зеленського злочинцем які беруть участь в розкраданні і відмиванні грошей з банку країни. Це дуже важливо розуміти бо ВСІ його подальші дії будуть наслідком саме ЦЬОГО рішення.

Загалом питання прямих поставок газу з РФ вже вирішене. У російських верхах вже в цьому не сумніваються. Залишається питання російських боргів за рішеннями арбітражу і обсяги прокачування. Але в уряді Медведєва не сумніваються що їхня пропозиція по розтягнутих виплатах, шляхом додаткових обсягів газу в загальному потоці відбору, буде прийнята. Критичним залишається не вирішене питання про терміни договору. "Українська пропозиція - 10 років з лонгуванням за взаємною згодою неприйнятна" - Міллер. Російська пропозиція 3 роки і перехід на обсяги прокачування потреби. Оголошення про зміну керівництва "Нафтогазу" - це прямий тиск на ці структури, керівництво яких не погоджується із Зеленським.

Лондонський суд закріпив у вирішенні список фірм і офшорних рахунків, які беруть участь у відмиванні грошей Коломойського, і оголосив це для безпосередніх учасників процесу. Не будемо підставляти хороших людей під звинувачення в розголошенні закритого судового рішення до проведення всіх юридичних процедур у справі, скажемо тільки одне - об'єктів, які цікавлять нас, мінімум чотири. Дві фірми і два офшори. З цього випливає важливий висновок - монополія на цю інформацію, яка до цього моменту належала Баканову /Коломойському, втрачено. Недоторканість обох більше не є абсолютною. Будь-який з них може стати в найближчі два місяці або показовою жертвою, або скинутою з дошки фігурою.

Відставка міністра фінансів Маркарової, власне вже вирішене питання, раптово загальмувала. Від запропонованої посади в уряді відмовився головний кандидат - Ігор Уманський. судячи з усього, то було великою несподіванкою для президента Зеленського.

Головною передумовою майбутньої в Парижі зустрічі т.зв. "Нормандської групи" була заява Росії про те, що планована Зеленським особиста зустріч з Путіним по Донбасу носитиме неформальний характер. Таким чином Росія точно окреслила свої пріоритети в цій зустрічі, які стосуються виключно питання умов газового транзиту через Україну, який вона має намір вирішити за сприяння Франції та Німеччини. Взагалі в таких умовах виникає питання про доцільність такої зустрічі.

Головною, хоча і мало обговорюваною подією внутрішньополітичного життя, стала заява міністерства фінансів України, про те, що президентський законопроект №2300 щодо реформи спиртової галузі та приватизації "Укрспирт" не містить фінансово-економічного обґрунтування. Так само було зазначено, що надати його повинен суб'єкт законодавчої ініціативи, тобто адміністрація президента України. На тлі поширеного відео з ОПУ, де президент дає адміністративні вказівки про зниження тарифів на газ - це явне свідчення розколу виконавчої вертикалі режиму Зеленського, економічні дії якого починають носити все більш і більш волюнтаристський і хаотичний характер.

"Не шмогла" .... "ЧЕРЕЗ РІК платіжки за тепло будуть зменшені наполовину" - Зеленський

Скасування другого закону термодинаміки довелося відкласти через істерики Маркаровой. Загальне "зелене благоденство" переноситься на рік :)

Вова оголосив, що всі його критики "... як політики померли, а як люди не народжувалися" Загалом всі помруть - сам залишуся :) Дуже скоро, Вовочка, ти переконаєшся зовсім в зворотному :) І твоє повернення в реальність буде жорстким :)

Найсмішніше дивитися як розсипається "зелена вертикаль" :) Вони всі прекрасно зрозуміли наслідки лондонського рішення. НАБУ, яке раптом відновило справу по хабарах в фракції СН, ГБР, яке сьогодні не ризикнуло навіть "що небуть" пред'явити героїчній Марусі - це все звідти :)

Зеленський заявив що не знав про подвійне громадянство Абромавічуса.

Жоден з новопризначених керівників не має попереднього узгодження на допуск до секретних документів. "
Відповідати зае президенту. І це "... порушення, що межує з державною зрадою." :)

Адвокатам Бахматюка - наші оплески!
"Зеленський безпосередньо втручається в роботу органів правосуддя і прокуратури, даючи вказівки щодо відкриття кримінальних справ. Метою є заволодіння власністю нашого клієнта."
Продовжуйте в тому ж дусі і чергові осяяння надійдуть до вас :)

Tags: Хроніка ...
Subscribe

 • Аденіум Сокотранум - Троянда пустелі.

  * Є у світі така рослина яка має назву Аденіум Сокотранум. Росте вона у пустелі і має дуже красиві квіти, за що і отримала свою другу назву Троянда…

 • Коралове дерево

  Ерітрина, або Коралове дерево (лат. Erythrina) — рід квіткових рослин сімейства бобових. Ерітрини — дерева, що сягають до 30 м в висоту. В роді…

 • Магнолії

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment