olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Хроніка одного Президента ... 03.12.2019 .

*
Російська сторона продовжує наполягати що двосторонні переговори між Зеленським і Путіним не можуть носити офіційного характеру на цій зустрічі. "Двостороння зустріч Зеленського і Путіна в Парижі може бути спонтанною" - віце-прем'єр-міністр Кулеба, який мабуть тепер - основний спікер новин цієї теми замість міністра Пристайко, який пішов у глибоку тінь.

У Вови новий тренд "Я дам вам дешеві кредити, не бийте мене!"
А гроші звідки, клоун? У твоєму бюджеті діра 46 млрд. Гривень. МВФ кредиту не дасть.

Позавчора він обіцяв зниження комунальних платежів. Чекаємо, коли почне роздавати безкоштовну гречку.

З тих пір як ми розповіли про зв'язки Пристайко з Вайн (глава адміністрації президента РФ), Пристайко демонструє прямо шалений патріотизм. Скоро буде кричати з трибуни ООН "Смерть мос'калям!".

"А тепер слідкуйте за руками ..."
Позавчора Пристайко говорив про те що ніяких зобов'язуючих документів в "Нормандія" підписано не буде.
Сьогодні він уже персказивает зміст "обережних формулювань документа узгодженого сторонами"

Що буде 9? "Вибачте ми все підписали, тепер потрібно виконувати?"
Хоча завжди залишається можливим варіант денонсації шляхом декапитації тих хто підписали.

Оржель отримав по вухах, за те що розкрив по дурості плани Вови звільнити Коболєва і Вітренко. Але їх все одно звільнять.

Трамп подякував Зеленського за підтримку. Краще б мовчав ...
Соціологічне опитування в США Байден 52%, Трамп 39% (SurveyUSA), Байден 53%, Трамп 36% (Reuters / Ipsos) Група Баканов-Ситник поставили на правильного коня в цих перегонах.

Атака Ситника (НАБУ) на Трубу (ДБР), із затриманням на хабарі в 150 000 доларів найближчого соратника Щербини - це фактично попереджуючий удар групи Баканов-Ситнік ( "демократичної орієнтації в США"), по потенційно небезпечній для неї в нинішній ситуації структурі ГБР . Всі дії по справі відпрацювало СБУ, НАБУ просто оформляє всіх під себе. І Трубу теж.

Вчора відбулася ще одна знакова подія. Адвокати екс-власника VAB Банку Олега Бахматюка вирішили не грати в "правосуддя по-Зеленські" і різко підняли ставки в процесі оголосивши що президент України Зеленський і його адміністрація чинить тиск на правоохоронні органи і прокуратуру з метою заволодіння бізнесом і власністю їх клієнта. Крім того вони заявили що "... збираються ініціювати кримінальне провадження проти генерального прокурора Руслана Рябошапки, його заступника Віталія Касько, деяких суддів антикорупційного суду, а також щодо окремих осіб в Офісі президента, через незаконне відкриття справи за стабкредитами VAB"

Надмірно активне спілкування міністра закордонних справ Пристайко з адміністрацією президента РФ і її главою Вайн, не пройшло повз уваги Німеччині. Вчора міністр закордонних справ Німеччини Маас ввечері спілкуючись з віце-прем'єр-міністром Кулебою, досить різко звернув його увагу на цей факт. "... wir wollen keine Tarnung für Ihre Verhandlungen sein ..."

Tags: Хроніка ...
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment