olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Хроніка одного Президента ... 04.12.2019.

*
СБУ акуратним пострілом з "телеграма" добило Трубу. Правда зрикошетило по Удовиченко, Коломойському і Богдану, але ... "бо ідет война, бо ідет война ..." :)

Зеленський заявив про необхідність зміни керівництва ДБР.
"Із серії - ми вас попереджали"
13.11.2019 р Нардепи з фракції опозиційної платформа - За життя звернулися в Держбюро розслідувань із заявою проти керівництва Служби Безпеки України.

Медведчук і К вирішили покористуватися послугами портновської ДБР і трохи відштовхнути пильну увагу СБУ до їх контактів з Росією. Хід явно нерозумний і такий, що підставляє Трубу під відкритий конфлікт з СБУ.

Ще Ситник з Ванєй шампанське не пили, "Найближчий" * ще не зрозумів фінал ...
А в лапах Петі затихла Труба, бо там прорвало десь, якийсь канал ...

* "Найближчий" в прослуховування - Богдан.

За запевненнями Пристайко Вова буде обговорювати з Путіним виведення військ РФ з Донбасу. Дивовижне буде видовище ...

Наш полум'яний привіт пану Трубі.
Презерватив - це концептуальна модель долі будь-якого зрадника. :)

Нефедов переніс запуск "нової митниці" на третій термін. Але у нас вже сміятися немає сил.

Петро Олексійович сьогодні "вип'є старого вина за заході ..."

Рада прийняла 1210 - збільшення ренти на залізну руду (по редакції Коломойського) і акциз на сигарети (боротьба за здоровий спосіб життя).
Ахметов відповів запуском свого телеканалу :)

Чи згадує Порошенко той вечір, коли одна розумна і до болю неприємна йому людина тихо переконувала його що Труба не підходить на цю посаду і йому вірити не можна?

Французький джерело. Франція наполягатиме на позиції викладеній президентом Франції Макроном 18 листопада 2019 року. (Наше повідомлення від 19.11). Крім того, Франція погодила з Росією пропозиції щодо документального закріплення зон розведення військ із зазначенням термінів і територій.
Група зовнішнього моніторингу tZE inform

Несподіване прийняття під мудрим керівництвом тов. Разумкова (три рази так і не потрапив до президента, ми писали) Верховною Радою України Постанови про Заяву Верховної Ради України "Про першочергові кроки забезпечення євроатлантичної інтеграції України - набуття повноправного членства України в Організації Північноатлантичного договору "№2327 284 голосами викликало буквально приголомшення в Росії. Зараз йдуть вже перші повідомлення про реакції, по підтвердженню повідомимо.

Але реакція Медведчука, який банально пропустив цей історичний "нагиб", вже є - "От сука зелена !!"

Пане Разумков, вам наші оплески. Ваша мужність у відстоюванні прозахідної і проНАТОвської позиції України не залишиться не поміченим.

Говорили ми тобі Вова ... ".... з людями треба бути мягше, а на життя дивитися простіше ..." (с)
А коли проситься до тебе ДРУГА особа держави потрібно приймати.

Зеленський в істериці :)
Отямившись банда кинулася правити текст постанови прямо в порталі з вереском роз'яснюючи що там технічна помилка :)

Ось так ... Варто було нам заїкнутися як вони кинулися переробляти ... Тиждень не бачили :)

Мова йде про останню фразу, де Зеленського зобов'язують щось робити.

На сесії Атлантичної Ради в Лондоні, Пристайко заявив, що Росія - це тероризм на державному рівні.
Чого тільки не скажеш з метою агентурного прикриття ... Слова мало коштують :)

Справи Пристайко - договір про розведення військ. Українські війська будуть відступати, залишаючи ворогові території своєї країни.

Всім, хто розкрив рот на "Укрспирт" :)
Ухвалення ініційованого президентом Зеленським законопроекту № 2300 є юридично нікчемним, бо порушена норма закону про бюджет, де всі законопроекти, які впливають на дохідну / видаткову частину, повинні мати економічне обгрунтування. Міністерство фінансів офіційно попередило ВР, що надання такого обгрунтування покладається законодавством на ініціатора законопроекту (тобто Зеленського) і такого обґрунтування надано не було.

Абсолютно не випадково, з'являється інформація, яка свідчить про про прямий тиск Зеленського (і непрямий через Богдана) на прийняття законів у Верховній Раді. Саме це в подальшому планують використовувати в найближчі півроку ті, хто захоче списати свої порушення на Зеленського і обілити себе. Процес перетворення Зеленського в головного "козла відпущення" запущений. Як відповідь на запущений Зеленським процес, оголошення винними і відставка Ради та Кабінету міністрів.

Ці смердючі зелені скнари (вибачте наш французький) підвищили тарифи на доставку пенсій через "Укрпошту". При тому в селі - в 2,3 рази.
"Най вас втиснути, паскуда ..."


Зеленський хоче поміняти "всіх на всіх" ...
Тобто він вважає за можливе змінити, наприклад підполковника ВС РФ К ...., участь якого в Іловайській бійні доведено, на громадянку України Б ..... ц, яка приперлася в Луганськ до свого коханця і була через три місяці здана, як "шпигунка СБУ", своїм коханцем. Відмінний обмін.
Втім Вові глибоко начхати на обох. Йому потрібно шоу! Клоун хоче шоу!

Вова, зверни увагу на те, що зараз відбувається біля будинку Рожкової. Коломойський воює з жінками, але ти щось на зразок президент. Не доводь ситуацію до кризи. Якщо не дай Бог, щось трапиться, ви з АваковИМ не відмиєтеся.

Ми впевнені, що нас не послухають. Минулий підпал будинку Гонтаревої, про який так весело хрюкали колеги Зеленського обійшовся Україні в неотримання кредиту МВФ.
Запам'ятай, Зеленський, Коломойському втрачати вже нічого.
І ми не про гроші і навіть не про свободу. Він живе одним бажанням помсти. Якщо його жага помсти знесе тебе і твій режим, ми будемо йому дуже вдячні. Але це війна чоловіків - жінки і діти недоторканні.

Добивши Трубу, СБУ вирішило не зупинятися в благородних справах і прийшло в офіс Медведчука. "За все приходитЬ година розплати". 13.11.2109 р Нардепи з фракції опозиційної платформа - За життя звернулися в Держбюро розслідувань із заявою проти керівництва Служби Безпеки України. Медведчук і К вирішили покористуватися послугами портновського ДБР і трохи відштовхнути пильну увагу СБУ до їхніх контактів з Росією.

Хоч хтось в цьому цирку працює системно :)

"Кабмін з 8 грудня запускає Нову Митницю". В офіційний вихідний? :)

Шеф прогнав спати аналітиків, що виявили в результаті підготовки до "нормандського формату" 9 грудня, внутрішньоросійську змову, зі словами "Не треба аналізувати чужий цирк. Нам свого вистачає"

Новий директор інституту національної пам'яті Дробович Антон Едуардович. Бісексуал. В нього багато наукових праць на тему "гендонізм".

Ми так і не знайшли в його наукових працях слів "Україна" і "історія".

Вова, якщо клоун може бути президентом, то це не означає, що інститут історичної пам'яті може очолювати гедоніст-бісексуал :)

Tags: Хроніка ...
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments