olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Хроніка одного Президента ... 05.12.2019.

*
А як все гарно починалося ... "16 справ на Порошенко!", "З 1 грудня ми зможемо примусово доставляти його на допит!", "Йосипович, я виправдаю ..."

А десь далеко чути зловісний сміх Порошенко, який вніс майже мільйон доларів своїх, як "... добровільного внеску України до бюджету НАТО".
Звиняйте Вово ... Ми йдемо в НАТО, а ти ..... Так. Саме туди :)

Зовсім відпливший, Вова зібрав попів всіх конфесій і релігій, щоб обговорити замирення з ворогами :)
Ці лицеміри запевнили нерозумного Вову, що Бог хоче миру ... Вова, вони нахабно брешуть :)

*християнство - "Не мир я вам приніс, але меч ... Я кинув вогонь у світ і чекаю щоб він запалав"
*іслам - "Тільки під покровом меча можливий світ"
*іудаїзм - навіть страшно цитувати Талмуд та інше - там повний морок :)

Єрмак вже у відкриту анонсує зміни в Конституції для "особливих умов для ОРДЛО" :)
Він зрозумів що його пісня доспівана і хоче останній приспів заспівати з Вовою :)

Зеленський звільнив начальника управління СБУ в сфері інформаційної безпеки / МВС знайшло на "Об'єкті" жучки.

Росія почала операцію з порятунку Медведчука висуваючи його в "представники від ОРДЛО"

Касько Віталій Вікторович глибоко задумавшись розмірковує над перспективою керівництва "Державним бюро розслідувань".

Найважливіше Подія для України відбулося вчора У США. Після оголошення офіційних звинувачень слідчою комісією і комітетом з розвідки Конгресу США президенту США Трампу стало ясно, що весь захист Трампа базується на "... президент Зеленський сказав, що тиску на нього не було". Ми не знаємо, хто порадив Зеленському це заявити, але хто б це не був - він провокатор. Зеленський спокійно міг послатися на таємницю переговорів і опублікованих в США стенограм бесід, надаючи іншим робити будь-які висновки. Замість цього він став на бік однієї зі сторін конфлікту і тепер свідчення проти Трампа, яких все більше - це фактично викриття брехні і самого Зеленського. Для Зеленського це буде мати дуже неприємні політичні наслідки.

За запитом на процесуальне інтерв'ю глава "Нафтогазу" Коболєв в Лондоні дав свідчення федеральним прокурорам США у справі Джуліані.

Труба перед тим як підти, вирішив залишити останнє слово за собою і порушив кримінальну справу проти двох співробітників СБУ за хабарі.

Вчорашні обшуки в охоронних структурах Медведчука - це логічне продовження операції розпочатої СБУ ще в жовтні 2019 р коли СБУ ліквідувало тренувальний табір цих структур на Трухановому острові (повідомлення Хроніки від 25.10.2019 р) Після цього послідувала спроба Медведчука і К відкрито натиснути на СБУ порушенням ДБР справ проти керівництва СБУ (повідомлення Хроніки від 13.11.2019 р). У відповідь СБУ спочатку блискуче злило Трубу, а потім взяло одного з ключових людей в організації Медведчука - Костянтина Іванова. При тому демонстративно, перед зустріччю у Франції. Нічого особливо критичного для Зеленського це не несе. Медведчук давно вже втратив будь-яку цінність для Путіна. Зв'язка Пристайко-Вайн прекрасно справляється з питаннями неофіційної комунікації між Україною та РФ. Крім того Зеленський націлився на інформаційні ресурси групи Медведчука, логічно припускаючи, що ресурсами Коломойського йому користуватися залишилося не так вже й довго.

Tags: Хроніка ...
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments