olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Хроніка одного Президента ... 06.12.2019 .

*
Наші вітання вчителям :)
Ні, Вова не дасть вам 4 000 доларів оклад.
Він забере те, що дали інші :)
КМ призупинив дію постанови попереднього уряду про встановлення найнижчого посадового окладу вчителя в розмірі 3 прожиткових мінімумів.

Вова продовжує фонтанувати новими ідеями - "муніципальна варта", "ситуаційний контроль", новий склад "представників від ОРДЛО". У Росії вже втратили хід його думок остаточно.

Мабуть переговори йтимуть так - Макрон тримає Вову, Меркель затикає рот, а Путін зачитує рішення :)

Меркель не пустила Вову до Путіна :)
Спочатку вона зустрінеться з Путіним, потім з Вовою, а потім прийде Макрон і скаже "Гості дорогі, вам господарі не заважають?" :)
В усякому разі саме такий порядок озвучили в Німеччині :)

Байден, потираючи руки, чекає коли нерозумний Джуліані покаже Дубинського по ящику в своєму фільмі. І потім він вріже по повній всім цим кошмаром і з Гонтаревою, і з цькуванням НБУ, і з переслідуванням Рожкової, Дубинським Портновим, Богданом, погрозами журналістам і прокурорам та інше. А наше НБУ, яке зібрало ВСЮ інформацію про осіб (а не організацій), які беруть участь в цьому додасть жаху в усе це. І фільм Джуліані будуть показувати на політичних похоронах Трампа.

Баканов зустрівся з дипломатами США. Говорили про нормандський формат. Потім дипломати пішли, а залишився представник АНБ, говорити з яким пішли в цікаву кімнату.

За оперативним запитом Агентства національної безпеки США, в рамках розслідування про зломи серверів Демократичної партії США на минулих виборах, підрозділ СБУ захопив у Харкові групу осіб, які мають громадянство України і Росії. За непідтвердженими поки даними, до її діяльності може бути причетний один з членів нинішнього уряду.

Не встигло висохнути чорнило на підписі Зеленського про звільнення начальника управління СБУ, як група Баканов-Ситник завдала просто нищівного удару по Зеленському. Ми пам'ятаємо якими скандалами супроводжувалося прийняття змін до законопроектів регулювання тютюнової галузі. Які колосальні втрати поніс (і несе бюджет), як незрозуміло наполегливо відстоював це все сам Зеленський. Виявилося що у всього цього є ім'я і прізвище - Андрій Холодов. І НАБУ повідомило про порушення справи проти депутата "Слуги народу" Холодова, детективами НАБУ внесено відомості в ЕРДР за фактом можливого вчинення кримінального злочину, передбаченого ч.2. ст.15, ч.2. 364 Кримінального кодексу України, а саме: закінченого замаху на вчинення злочину у вигляді зловживання владою або службовим становищем "
Джерело: https://censor.net.ua/n3163760

Заяви Єрмака - це той же сценарій, як і заяви Коломойського - спроба змістити акценти уваги з реальних дій Зеленського на провокації його оточення.

Зеленському терміново потрібні гроші і вони обіцяні Німеччиною за поступливість - це головне питання яке збирається вирішити Зеленський.

Tags: Хроніка ...
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © Зливаємо воду ...

  * © Для тих хто має приватний будинок. DEFREEZE® - нетоксична рідина світло-жовтого кольору, що складається з природного гексагідрату хлориду…

 • © Велопрогулянка. ;)

  * © Сьогодні прогулялася з дачі в райцентр на велосипеді. Ну, там на базар, у супермаркети ... Проїхала не багато, всього 30 кілометрів, з зупинками…

 • © 14 вересня. Сьогодні Семен Літо продає.

  * © Сьогдні День Семена літопродавця. Недолюблює Семен літо, не подобається йому спека, і тому він кожного року, 14 вересня влаштовує торги - продає…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments