olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Хроніка одного Президента ... 07.06.2019.

*
Меркель не вдалося умовити Шольца (Olaf Scholz, віце-канцлер, міністр фінансів Німеччини, СДПН) на прямі видачі 3 млрд. Євро Україні. Конфлікт дійшов до рівня розриву коаліції. Максимум на що погодився Шольц - участь Німеччини в цільових програмах в Україні під егідою ЄБРР. Перед цим Шольц майже годину говорив з Ліптоном (перший заступник директора-розпорядника МВФ). Отже запропонувати грошей Зеленському Меркель не може і впливати на рішення Зеленського зустрінеться / не зустрітися безпосередньо з Путіним, теж.

МВФ надіслав до Кабміну короткий лист з проханням роз'яснити процедуру розрахунку валютного курсу в бюджеті 2020 року, який встановлений в 1 $ - 27 гривень. І м'яко натякнув, що подібні маніпуляції з валютним курсом для зменшення показників дефіциту бюджету не є добре. Після цього підконтрольна Зеленському Рада НБУ виступила із заявою про неправильність валютного регулювання з боку НБУ і була послана Смолієм - до Конституції.

Працюючи над "понормандські форматом" наші аналітики звернули увагу на цікаву деталь. Всі зустрічі / розмови Путіна і Меркель, за останні чотири роки (дані про якi нам доступні) проходять при обов'язковому синхронному перекладі для Путіна промов Меркель.
Путін же знає німецьку мову досконало?

Пізнього вечора (який плавно переходить в ніч), Баканов зустрівся із Зеленським. Він терпляче чекав поки Зеленський брав участь в шустерівскому шоу і після короткого діалогу поїхав разом з ним. Швидше за все мова йшла про інформацію отриману від представника АНБ і допиту затриманої в Харкові групи хакерів. І там мова з загальному зводиться до одного - один з діючих членів уряду України брав участь в заходах по втручанню в минулі вибори в США. Це все, що відбувається, класично вписується в загальноєвропейську тенденцію, коли перед понормандським самітом європейські розвідувальні служби одна за одною розкривають російські резидентури і оголошують факт їх існування (Франція, Німеччина, Іспанія).

Єврокомісія і її голова Баррозу здійснюють прямий тиск на структури "Нафтогазу" з метою "... більш конструктивної позиції з питань взаємних договорів з" Газпромом "". Після розмови із Зеленським, Вітренко провів серію переговорних консультацій з представниками "Газпрому". "Нафтогаз" погодився не висувати нових судових вимог до "Газпрому" за умови укладення довгострокового контракту з ціновою політикою, яка покриває всі витрати з цього питання і дав згоду на виплати 3 млрд. Доларів боргу "Газпрому" газом.

Мабуть РФ це не влаштувало і через Пристайко вони буквально вимагають від Зеленського особисто провести зустріч з Путіним і "... все вирішити спокійно"

Росіяни палять Єрмака в повний зріст. За принципом - все одно тобі труба, працюй!
Уявляємо як сміється СБУ, яке це слухає.

За останні три дні Зеленський вісім разів сказав що він не зрадить Україну. Тобто ця думка постійно у нього в голові.
Президент країни не може думати про зраду країни. Про зраду країни може думати тільки зрадник. І намагатися словами переконати оточуючих в зворотному.

Tags: Хроніка ...
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © В гості до пухнастиків

  * © Вчора ходили в гості до наших червонокнижних пухнастиків - байбаків. Цікаво за ними спостерігати, та на жаль они не підпускають до себе на таку…

 • © Пилова буря.

  * © Вчора (12 квітня) у нас була пилова буря. Світа Божого не видно було за пилюкою. Поля пересохші і сильний вітер змітав верхній шар ґрунту і…

 • © То пережитки давнини ...

  * Тарас Шевченко : - Село! І серце одпочине: Село у нашій Україні — Неначе писанка, село. Зеленим гаєм поросло. Цвітуть сади, біліють хати, А на горі…

promo olga_den_f март 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments