olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Хроніка одного Президента ... 08.12.2019р.

*
Тактичні ходи Зеленського.
Оголошення жалоби на 8 грудня. Банальна гра на психіку - ми тут сумуємо, а ви мітингувати збираєтеся. Не будемо мітингувати - будемо сумувати довго і нудно.

Вова зі скорботною пикою оголошує жалобу за загиблими в Одесі під час пожежі. Ти б краще відео подивився, яке вилучили з усіх камер (до речі, навіщо?), і поставив Гончаруку просте питання - а чому у пожежників не було висотних сходів і засобів екстреної евакуації людей?

Програма співпраці з МВФ успішно провалена безвідповідальними діями президента України Зеленського і його Кабінету Міністрів під керівництвом Гончарука. Безпосередню відповідальність за це несе і Верховна Рада України з монобольшістю партії Зеленського.

Наступний кредит Україна може одержати не раніше серпня 2020 року.

Неділя. Ранок. Вова хвалить сам себе. Гончарук хвалить Вову. Трамп ще спить. Його ранковий жах попереду - Єрмак розповідає про візит Вови в США, який відбудеться незабаром.

Ми вирішили приєднатися до похвальним одам Вові.
Дякуємо тобі, Вово, за майбутнє зростання тарифів!
15 листопада 2019 року на КМ України було прийнято постанову про "Про Визнання такою, что Втрата Чинність, постанови Кабінету міністрів України від 26 червня 2019 р. № 560", таким чином скасовано встановлене урядом Гройсмана обмеження тарифів на опалення і гаряче водопостачання. Орієнтовний зростання тарифів 25-28%.

На відкриття Нефьодовим "нової" митниці, заметушилися контрабандисти ... Розцінки зросли ...

МВФ готує Зеленському комплекс заходів для виконання, перед отриманням кредиту. Судячи з того, що пише його команда Джейсона Харріса (Jason Harris, департамент з бюджетних питань МВФ) перелік буде великим і багатообіцяючим.

Коломойський і К провів завершення операції з поглинання групи Павлюка у Верховній Раді. За нашими скромними підрахунками він зараз контролює близько 80-85 депутатів. Ведеться активна підготовка до проведення заходу "Трускавець-2".

Росія відверто загрожує Лукашенко і вимагає не брати участь в наступних виборах. Судячи з усього, ми ще побачимо Лукашенко на чолі національно-визвольної боротьби білоруського народу проти російського поневолення :)

Головною тактичною метою Путіна на цих переговорах - переконати Зеленського почати прямі переговори з представниками ОРДЛО. Формат цих переговорів абсолютно не важливий для Росії. Головне, щоб це були внутрішньоукраїнські переговори. І результат їх для Росії теж не важливий. Все це робиться з абсолютно іншою метою, ніж врегулювання на Донбасі. Перш за все - це виведення Росії з-під юрисдикції міжнародного кримінального суду, як відповідальної сторони конфлікту. Надалі це дозволить уникнути багатомільярдних претензій від України з нанесення матеріального збитку. Сам факт цих "переговорів" намічається активно використовувати на майбутніх слуханнях міжнародного суду. Це головне, що цікавить Росію.
Макрон активно підтримує цю ідею, але після виявлення французькою контррозвідкою шпигунського центру Росії в своїх Альпах віддасть перевагу промовчати.

16-й хвилинну розмову з Крісталіна Георгієва (глава МВФ) видавати за принципову домовленість про співпрацю - це з області "квартального піару". Про лист МВФ (ми писали вчора) Зеленського мабуть просто не поінформували.

Росія прийняла рішення про збереження транзиту. Але, Путіну критично важливо зберегти цей транзит особливим специфічним чином, через пряму законодавчу імплементацію газових правил ЄС в українське законодавство. Меркель категорично вимагає укладення довгострокового контракту і намагається не дати Путіну умовити Зеленського на цю дурість.
Справа в тому, що вона надзвичайно негативно ставиться до ідеї "польського коридору" американського газу в Україну і далі. Цей проект власне готовий на 90% - потрібна лише політична воля Украіни. Це реально загрожує економічним інтересам Німеччини, яка стала вже прямим бенефіціаром "Північного потоку-2", отримавши у власність хабові сховища цієї системи. Тому Меркель намагається утримувати жадібність Путіна в розумних межах, щоб не спровокувати Зеленського пошукати прихильності Трампа покупкою американського газу. Тут Макрон поза грою і його інтереси не враховуються.

Tags: Хроніка ...
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © В гості до пухнастиків

  * © Вчора ходили в гості до наших червонокнижних пухнастиків - байбаків. Цікаво за ними спостерігати, та на жаль они не підпускають до себе на таку…

 • © Пилова буря.

  * © Вчора (12 квітня) у нас була пилова буря. Світа Божого не видно було за пилюкою. Поля пересохші і сильний вітер змітав верхній шар ґрунту і…

 • © То пережитки давнини ...

  * Тарас Шевченко : - Село! І серце одпочине: Село у нашій Україні — Неначе писанка, село. Зеленим гаєм поросло. Цвітуть сади, біліють хати, А на горі…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment