olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Сила дипломатії.

*
© На зустрічі "нормандської групи" в Парижі, Путін вперто бурмотів про свої вимоги : "особливий статус для Донбасу закріпити у Конституйії України на ДОВІЧНО", "вибори з відкритим україно-російським кордоном і в присутності російських військових формувань і військової техніки".

Макрон весь час загадково посміхався. Меркель намагалася приховати посмішку і тримати серйозний і розумний вигляд обличча. А як же їм не посміхатися, говорячи про те, проти чого в Україні стоїть віче, як про "велике досягнення" (формула Штайнмаєра і т.п. ...).

Зеленський виглядав якось розгублено.

Було дуже багато журналістів. Четвірку транслювали в усі куточки Земної кулі, в які тільки є можливість трансляції.

Була прекрасна можливість запитати у Путіна, перед очима жителів усіх куточків Земної кулі: " Хто він такий щоб диктувати свої умови про те, як жити сусідній державі ? Яке він має право вимагати від сусідньої, незалежної держави, вносити такі зміни, які хоче він, до її власної Конституції ?"

Була прекрасна можливість перед свідками з усіх куточків планети, сзказати Путіну, що якщо він дійсно хоче захистити російськомовних жителів України, то хай створить у себе в Росії для них такі умови для проживання, щоб вони на третій день забули про Україну, і запросить їх в Росію на постійне проживання. Пояснити привселюдно Путіну, що йому не треба лізти зі своїм "захистом" у вигляді анексії і окупації в чужу державу.

Такою можливістю не скористався ніхто. Дипломатія не дозволяє ? Так а нАщо нам така дипломатія ??? ...

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/390275.html

.
Tags: Роздуми., к Росія - Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment