olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Хроніка одного Президента ... 10.12.2019р.

*
" Широко розрекламована зустріч "нормандської групи" в Парижі закінчилася, як і належить нічим. Повторенням все тих же, набридлих всім формул і не діючих рецептів вирішення проблем. Домовилися домовлятися далі.

Ні вибору, ні простору для маневру у Путіна просто не було. Наївна впевненість (необгрунтована) Зеленського в особистій харизматичності, наткнувшись на злісне бурмотіння кульгаючого, набряклого Путіна, що похмуро зиркає через щілинки заплилих очей, розсипалася на порох. (...)

Епохальне "тет-а-тет" вилилося в 12-хвилинний монолог Путіна і вручення Зеленському папки пропозицій щодо газового питання. (...)

Все що везе з Франції Зеленський - це т.зв. "Обмін всіх на всіх". І саме на цьому питанні потрібно зупиниться окремо. (...)

З усіх варіантів Вова вибрав найгірший - ні нашим, ні вашим ... Це означає що він вигрібатиме і від наших, і від ненаших :)

Все про опубліковані "рішеннях Нормандського саміту".
Все це папірець на якому щось написано, який не має НІЯКОЇ процесуальної значущості, хоча б тому, що він ніким не підписувався:)

"Укрбуд девелопмент" коротка інформація.
З приходом до влади Зеленського, різко зріс вплив пов'язаних з Богданом будівельних структур Вавріша. як і належить в конкурентному середовищі ця група дуже активно почала тіснити Микитася в сфері бізнесу. Основою для цього була відсутність у "Укрбуду" всіх передбачених законодавством дозвільних документів по будівельних майданчиках. Ціна за лояльність виставлена ​​Богданом / Ваврішем для Микитася була просто непідйомною. 16830 пайовиків з яких близько 12 тисяч вже внесли платежі, що перевищують 25%, опинилися під загрозою. Але розумні люди вихід знайшли. Микитась передав права на ділянки забудови іншій особі, яка подала в Кабмін лист, що готова запобігти "будівельному майдану", якщо уряд видасть їй всі необхідні документи на будівництво.
У Гончарука є два варіанти вибору, один іншого краще - почати СтройМайдан або допомогти противнику Богдана."

Tags: Хроніка ...
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © Велопрогулянка. ;)

  * © Сьогодні прогулялася з дачі в райцентр на велосипеді. Ну, там на базар, у супермаркети ... Проїхала не багато, всього 30 кілометрів, з зупинками…

 • © 14 вересня. Сьогодні Семен Літо продає.

  * © Сьогдні День Семена літопродавця. Недолюблює Семен літо, не подобається йому спека, і тому він кожного року, 14 вересня влаштовує торги - продає…

 • © 11 вересня. Останній день бабиного літа.

  * © Останній день бабиного літа. Був теплий але дув дуже сильний вітер і вихрилося. Закінчилося перше молоде бабине літо. Через два дні настане…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments