olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Хроніка одного Президента ... 11.12.2019 р

*
Росія почала "полювання" чергових кандидатів на обмін. У Криму зловили якихось ... (* Не розумних)? які приїхали до родичів. У Мурманську при підготовці теракту затримано "прихильника" Правого сектора "..." :)

Якщо хто п'є горілку - переходьте на домашнє виготовлення. Головна зелень підписала закон про демонополізацію виробництва спирту :)

ДБР провело обшук у Микитася (тема "Укрбуд") Богдан вирішив почати Строймайдан за посильної підтримки напівзвільненого Труби. В добру путь панове! "Посміхаємося і махаємо ..." :)

Війна РФ і Всесвітнього антидопінгового агентства у розпалі. У WADA нехороші люди скинули цікаву інформацію про суддів куди може подати апеляцію РФ. WADA вирішило що "з вовками жити по вовчому вити" і зібрало засідання для прийняття рішення про ПОВНУ заборону для громадян РФ показуватися в пристойному спортивному товаристві. Може нам розпустити ООН і передати функції WADA? У неї краще виходить :)

Факт передачі якихось документів Путіним Зеленському підтверджують вже два джерела. Російське джерело стверджує, що це документи Міллера з газових питань.

Все більше і більше цікавих подробиць про кулуарні справи "нормандського саміту" починає просочуватися назовні. Аваков розповідає про істерику Суркова, але чомусь не згадує про пряме зіткнення Баканова і Єрмака, що сталося прямо на його очах . Чи він з цікавістю спостерігав, як президент країни розштовхує руками своїх "найближчих соратників"?

Новий поворот справи Гандзюк. До вбивства Гандзюк причетні люди і структури, які є донаторами партії Зеленського.

Згадка т.зв. "Формули Штайенмаера" в офіційному документі нормандського саміту є нісенітниця і політичні інсинуації. Ніякої узгодженої формули не існує. І вчора Макрон це підтвердив у своїх коментарях.

Чергове адміністративне підвищення цін на ресурси першої необхідності від режиму Зеленського.
Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг України (НКРЕКУ), схвалила підвищення з 1 січня 2020 року тарифу НЕК "Укренерго" на передачу електричної енергії. Орієнтовне подорожчання електроенергії 8-11%. Ми присвятимо окреме повідомлення після закінчення роботи над цим економічної групи.

Чергова істерика влади з атаками на ресурси тривала більше звичайного, з 14-30 вчора до 04-03 сьогодні. Причин звичайно досить, але точно сказати що твориться в головах цих людей, складно.

Tags: Хроніка ...
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments