olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Хроніка одного Президента ... 12.12.2019 р

*
" Зведення за станом на 12-00 : Вони по нас 8. Ми по них 3.
У нас втрат немає.

* Вова ... твої підписанти порушують підписані угоди.

З "героїчним Кузнєцовим" - класика!
Все геніальне просто. Злили в трюм дизель і підпалили :)

Пожежа на авіаносному крейсері "Адмірал Кузнєцов" в Мурманську стався в результаті умисних дій невстановлених осіб, шляхом зливу в трюмний відсік першого енергоблоку корабля запасу дизельного палива з подальшим його підпалом. При цьому був навмисне відключений автоматичний сигналізатор стану наповнення баків з пальним. Загасити пожежу поки не вдається.

"Українська правда" відкрила сезон полювання за скальпом Авакова. Звичайно за всім цим явно видно привид товариша Баканова, але справа тут не тільки в ньому. Суть атаки - підірвати паритет влади Зеленського зсередини. Головне що є у Авакова на Зеленського - це колосальний обсяг інформації про незаконне фінансування виборчої кампанії, величезні суми готівки що концентрувалися в руках Михайла Федорова, ну і т.п. Те що "УП" вже згадує про "компромат" - це просто натяк. Організатори цього хочуть змусити Авакова, захищаючись, викинути все це назовні.

Минуло трохи більше місяця і, прозрівши, українська сторона Спільного центру з контролю і координації питань припинення вогню і стабілізації лінії розмежування сторін на Донбасі, в рамках робочої зустрічі з представниками СММ ОБСЄ повідомила про перебування найманців РФ на ділянці розведення в Станиці Луганській.

ЩЕ 08.11.2019 р ... про це!:
"Позиції в районі розведення н / п Станично-Луганське зайняті о / с підрозділів ЗС РФ в \ ч 90091 (* 54-й центр ПРП, Владикавказ). Частина з них знаходяться безпосередньо на позиціях під виглядом цивільного населення. До складу підрозділів входять снайперські і диверсійно-розвідувальні групи загальною чисельністю близько 80 осіб. 04 листопада група змінила систему зв'язку та характеристики радіопередавальних пристроїв. "
Джерело: https://censor.net.ua/n3164884

Після опублікування даних про причетність до вбивства Гандзюк серйозних донаторов партії Зеленського (Олег Семенов), у Зеленського терміново вирішили очолити процес розслідування. Корнієнко заявив про створення нової комісії в Раді з розслідування цієї справи. А хто буде розслідувати процес фінансування партії президента фіктивними особами і фірмами? Невже "свій на 100%" Рябошапка? "

https:/olga-den-7.dreamwidth.org/293582.html

Tags: Хроніка ...
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments