olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

14 грудня - день народження Нострадамуса

*
... лікаря, історика, поета, косметолога.Мішель де Нотрдам (Michel de Notredame) народився 14 грудня 1503 року в місті Сен-Ремі (Прованс).

Випускник Університету Монпельє (Montpellier).

Переїзд в 1534 році в Ажен дозволив завести знайомство з засновником традиційної наукової хронології та коментатором антиків Скалигером.

Чума в Ажені в 1537 році призводить до загибелі дружини і дітей.

Спроби відновити лікарську практику робляться в 1544 році в Марселі. Не менше 270 днів на південному сході Франції бореться з чумою 1546 року в Екс-ан-Провансі.

Ім'я Нострадамуса оточене десятками і сотнями легенд, але ефективність винайденого ним протичумного засобу він довів на публічному диспуті в альма-матер.

З 1547 року проживає в Салоні.

Вдова Жана болно стає другою дружиною нового городянина, який реалізує ряд комерційно успішних проектів в косметології. Народжуються шестеро дітей.

З 1554 приступає до написання книги пророцтв, написаних римованими чотиривіршами (катренами). Перші три «Центурії» (Сторіччя) видані рік потому з передмовою, адресованою синові Цезарю. Всього в десятитомнику міститься більше 1 тисячі 110 прогнозів з охопленням проміжку часу в кілька тисяч років.

Помер в Салоні 2 липня 1566 р.

За матеріалами Вікіпедії.

Tags: Річниці
Subscribe

 • © Гостинчика нема ?

  * © Ідучи парком ім. Горького, я помітила на газоні поодаль доріжки групку якихось невеликих деревець, вкритих чорними ягодами. Влітку вони якось не…

 • © Зимовий парк.

  * © Це наш сад ім. Шевченка взимку, до того як випав сніг. Після того як випав сніг я там ще не була. ;)) Фото: olga_den_f Фото: olga_den_f А…

 • © Новорічні штучки

  * © Новорічний коник. Вночі він світиться. Фото: olga_den_f Новорічна арка. 11.12.2020. ; Сад ім. Шевченка, Харків. Crossposts:…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments