olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Хроніка одного Президента ... 16.12.2019.

*
Візит Зеленського в Азербайджан на тлі бурхливого в Європі мальтійського скандалу про вбивство журналістки, в якому прямо звинувачують державні структури Азербайджану, та ще й з видачею Азербайджану політичного дисидента, який ховався в Україні - ідіотизм державного масштабу.

Кабінет міністрів погодив підвищення ціни на газ для населення на 28,6%, до 5,5 тисячі гривень за тисячу кубометрів в січні 2020 року.
Здрастуйте, Дідусь Нелох,
Зелень наша з вати.
Нам підвищення приніс,
Задрипас горбатий?

Відбулася телефонна розмова Міллера (їхній "Газпром") і Вітренко (наш "Нафтогаз"). Розмова складалася в основному з нецензурних виразів пана Міллера із згадкою нашого президента і улюбленої Батьківщини.
Після взаємних прощань "Та пішов ти!" сторони пожбурляли трубки.

Міністерство юстиції США надіслало офіційний лист-запит до міністерства внутрішніх справ України. Лист після отримання було вилучено з загального документального реєстрування.
Аваков має при собі. Уже двічі дзвонив Вові і просив повернутися.

Чекаємо прибуття з Азербайджану Зеленського, який вдоволь наївся халви.

Арахамія офіційно заявив, що їх офіційно попередили, що їх будуть бити;)
У феєричній історії України останніх років це перший випадок.

Це по всій країні почалося?
За день - три повідомлення про напади на депутатів від "СН";)

Австрійська поліція затримала двох співробітників НАБУ за протиправні дії відносно третьої особи, що має громадянство Австрії.
Національне агентство по боротьбі з корупцією, очолюване офіційно визнаним корупціонером Ситником (є рішення суду. Відпочивати потрібно за свої) - ЗАПАЛЮЄ !

Чим займається український омбудсмен з прав людини під час судилища в своїй країні?
Правильно - вона в Таїланді витягує двох громадян України, наркокур'єрів ...
Звичайно - порятунок наркотрафіку, то найважливіше;)

Лещенко, який перейшов на службу до Зеленському, заявив, що Служба безпеки України сприяла виконанню вбивства журналіста Павла Шеремета в Києві.

"Злісні українські диверсанти" продовжують лютувати в військово-морському флоті Росії.
Не встиг в Мурманську догоріти "Кузя", як в Севастополі пішов на дно плавучий док разом з підводним човном в ньому. Після чого вони були терміново оголошені "списаними".
Але підводний човен вирішив вижити і спливти (л ... о не тоне), напевно після цього він буде оголошений "не маючою аналогів секретною зброєю Росії в Чорному морі".

Результати біометричних досліджень ходи, отримані і надані залученим МВС експертом, прямо суперечать даним таких же досліджень, проведених раніше групою експертів Київського інституту судових експертиз.

Норвезька Scatec Solar зупинила проект будівництва сонячної електростанції (СЕС) в Херсонській області потужністю 65 МВт через можливе скорочення термінів pre-PPA (договорами купівлі-продажу е / е за чинним "зеленим" тарифом для майбутніх об'єктів).

Владислав Сурков, сопереговорщік Вови, знову незаконно відвідав окуповані території, де півдня вішав місцевим бандитам типу "ополчення" локшину на вуха. При цьому він похвалив Вову, сказавши, що "не бачить особливої ​​різниці між Порошенком і Зеленським ..." Ну це він явно Вові лестить.

У разі якщо буде зовсім "ахтунг", Сурков пообіцяв "... максимально використовувати можливості добровольчого руху в Росії".

Орки урочисто поклялися "... грудьми зустріти ворога".
Загалом, "вибори на Донбасі" відбуватимуться шляхом вибору калібру і покриття площ ураження;)

Tags: Хроніка ...
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © Невідкладна робота на завтра.

  * © Щойно ми з Мурзею спіймали мишу. В хаті (!) під столом. З одного боку Мурзя, з іншого я з бухобійкою, миші діватись було нікуди. Завтра будемо…

 • © Вітаю зі святами, чотирма у один день !

  * 14 жовтня Україна відзначає одразу чотири славетних свята – День Покрови Пресвятої Богородиці, День захисників та захисниць України, День…

 • © Для покращення зору.

  * © Почався горобиновий сезон. Раніше я думала що горобина їстівна лише для птахів, але згодом з'ясувалося що горобина їстівна і для людей і навіть…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments