olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Хроніка одного Президента ... 17.12.2019.

*
" Події, які тихо і непомітно пройшли вчора у Великій палаті Верховного Суду України, вже точно і незаперечно свідчать про створення нового олігархічно-адміністративного блоку Суркіси - Баканов- Ситник.

Ми вже писали 13.09.2019 р яким потрясінням для Зеленського став факт давнього знайомства Баканова і Суркіса.

Це потрясіння буде набагато сильніше. Це не союз "проти когось", це союз "за себе", але сам факт його формування робить українську політичну ситуацію ще більш складною і непередбачуваною.

Милованов і малюська хором заявили, що нічого не писали, не йдуть і всі їхні запитання вже вирішені.
Ну, якщо кісточка в 11 тисяч до зарплати - це межа мрій двох міністрів, то ви ще більш жалюгідні, ніж ми думали;)

Ніжна душа Гончарука не витримала чергового підвищення курсу гривні і зі словами "Що ж ви, іроди, творите?" він прийшов в НБУ.
Єхидно усміхнений Смолій пояснив Самокату, що він має справу з реальною економікою, а не з фантазіями типу "Бюджет-2020".

Конституційний суд України визнав неконституційним законопроект №1014 про закріплення в Конституції права президента призначати глав Державного бюро розслідувань і Національного антикорупційного бюро.
Це другий удар від групи Суркіси - Баканов - Ситник вже сьогодні в КСУ.

В принципі, вся тактика Тимошенко - змусити Зеленського наробити помилок у процедурі прийняття і спокійно скасувати закон в суді.
Найсмішніше, що вважаючий себе "страшенно вумним" Зеленський - ідіот. Якщо Закон не пройде всі передбачені Законом процедури і попоправочное голосування у всьому обсязі - його дуже легко буде опротестувати в будь-якому суді.

Маркарова урочисто заявила (втретє за місяць), що до 2023 року Україна відмовиться від кредитів МВФ.
Просто питання в відповідь: Як називаються люди, що випускають ОДВЗ під 14-17% і відмовляються від кредитів під 3% ?

У бій проти СБУ кинуто ГБР Труби. Порушено 26 справ проти вищих керівників СБУ і начальників главків.

Повернувшись на Батьківщину з України, з "ну дуже великою кількістю, дуже цікавих матеріалів" Джуліані пішов в Сенат відмивати Трампа.
В результаті довелося визнати, що він хотів звільнення Йованович (екс-посол США в Україні, звільнена Трампом), тому що вона заважала збирати компромат на Трампа .... В залі сміялися навіть республіканці.

Справа Шеремета. Експертиза, яку на всю країну розхвалював Аваков, не ввійшла в текст остаточного акту звинувачення ...
Мабуть, суперечить "необ'єктивній реальності";)

Підсумок сьогоднішньої розмови Гончарука з Смолієм - Міжбанк закрився падінням курсу долара. ;) "

Tags: Хроніка ...
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © Найхоробріший.

  * © Фазанів у нас чималенько цього року. Та всі вони дуже обережні, полохливі, роздивитися себе не дозволяють. Тікають миттєво у високі трави або…

 • © В гості до пухнастиків

  * © Вчора ходили в гості до наших червонокнижних пухнастиків - байбаків. Цікаво за ними спостерігати, та на жаль они не підпускають до себе на таку…

 • © Пилова буря.

  * © Вчора (12 квітня) у нас була пилова буря. Світа Божого не видно було за пилюкою. Поля пересохші і сильний вітер змітав верхній шар ґрунту і…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments