olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Росія у Мінську намагається змусити Київ говорити з представниками бойовиків.

Російська сторона у підгрупі з безпеки кілька разів вдавалася до демаршів, щоб примусити Україну вести діалог з представниками бойовиків. Про це повідомив представник України у безпековій групі Євген Марчук в інтерв'ю "Українській правді".

"Формат роботи нашої групи тристоронній: Україна, Росія і ОБСЄ, такий як і в Тристоронній контактній групі. Представників окремих районів Донецької і Луганської областей запрошує координатор ОБСЄ, який веде засідання і який може задати їм питання. Ми їм питань не ставимо", - розповів Марчук.

Марчук підкреслив, що головним опонентом є представник Росії: "Ми ведемо дискусію з ним. Хоча він інколи заявляє, щоб ми домовлялися саме з цими "представниками". Але вони не є стороною переговорного процесу. Будучи в статусі запрошених, вони не можуть впливати ані на порядок денний засідання, ані на прийняття рішення"

"Росія всіляко намагається вивести Україну на прямі переговори з ними і на рівні робочих груп, і на рівні ТКГ, щоб потім заявити усьому світу, що війна на Донбасі – це внутрішній український конфлікт і вона до нього ніяк не причетна", - розповів він.

"Російська сторона, щоб досягти цієї мети, декілька разів вдавалася до демаршів як на рівні ТКГ, так і на рівні робочих груп. Одного разу навіть демонстративно йшла з переговорів безпекової групи. І тільки дякуючи зусиллям голови СММ ОБСЄ в Україні посла Апакана, переговори вдавалося відновити", - зазначив Марчук.
Українська правда
Tags: п-ка : Мінські протоколи, політика (між-на)
Subscribe

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments