olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Юля красиво розкидає папери, а Шуфрич обіймає Ківу як рідного. ;) (+2 ВІДЕО)

*
Блокування президії аграрного комітету ВРУ через відмову працювати згідно з регламентом.Антизаконні дії монобільшості на нічному засіданні аграрного комітету не повинні залишитися непокараними. Разом з командою подали до НАБУ заяву про злочин, який був вчинений керівництвом комітету.

Всупереч закону і регламенту вони викинули більшість правок від опозиції. Вони повністю нехтують процедурою розгляду: жодного обговорення не відбувається. Вони закрили комітет від громадськості. А найголовніше - до другого читання вони внесли таку редакцію, яка дозволяє банкам і кредитним установам з іноземним капіталом скуповувати необмежену кількість української сільськогосподарської землі. Це не ринок, це спекулятивна афера, яка знищить наших фермерів і наші села!

«Батьківщина» разом з аграріями вимагає зняти закони про розпродаж землі з розгляду і провести Всеукраїнський референдум із цього питання!

ut>

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/392558.html

Tags: Продаж землі
Subscribe

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments