olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Хроніка одного Президента ... 20.12.2019.

*
Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики відправив на доопрацювання законопроект Зеленського № 2285 про легалізацію азартних ігор.

Президент Зеленський відкрито погрожував звільненням керівництву "Нафтогазу", вимагаючи підписання договору про транзит на будь-яких умовах.

У доповідній записці, поданій на ім'я Зеленського з ОПУ і підписаній зам. голови ОПУ Тимошенко, фінансові надходження до бюджету від продажу "Укрспирту" оцінюються в 10 млрд. гривень. Авторами цього прогнозу вказана анонімна "група експертів-спеціалістів".
Є так само доповідна міністерства фінансів, де ці надходження плануються максимум в 500 млн. Гривень.

Вчорашні переговори в Берліні пройшли під диким натиском Зеленського на українську делегацію. З боку Росії бойовики шантажують питанням обміну полоненими, відверто пов'язуючи це з поступками Росії по транзиту ...

Не забарилася миттєва відповідь на блокування комітетом ВР розгляду закону про легалізацію ігор. МВС всю ніч розколупувало ігрові майданчики, закриваючи що попадалось у руки і в поле зору, без жодного розбору.

Ранкове засідання Кабміну скликано на вимогу Зеленського, якого завалили скаргами на невиділення грошей з місць. Після провалу надходжень від приватизації "Укрспирту", легалізації азартних ігор, останньою надією Гончарука став закон про легалізацію видобутку бурштину, від якого він очікує "суттєвіх надходження до бюджету".
Може бути. Але багато пізніше. Лавочку Зеленського трясе серйозно.

Зеленський вносить пропозицію про внесення змін до бюджету-2020.

Як казав колись Вадим Петрович Гетьман (земля йому пухом), "Грошей немає - це півбіди. Ума немає - ось це біда".

Кабмін в ручному режимі тицяє гроші туди, звідки кричать голосніше.
Полетів мільярд на лікарняні. Це всього на 2-3 дні.
Дно водойми, з якого черпають, вже видно;)

Закон "Про державне регулювання виробництва и обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального" "Щодо лібералізації ДІЯЛЬНОСТІ у сфері виробництва спирту етилового ", підписаний Зеленським, вже оформляють для подачі в КСУ.
Як ми і попереджали, цю зграйку дилетантів тупо ловлять на порушеннях регламенту і правил подачі документа.
Перелік порушень на три сторінки.

У Зеленського всерйоз розглядають питання припинення виплати компенсації ПДВ експортерам продукції.

Гончарук офіційно визнав наявність заборгованості по заробітній платі в освіті, охороні здоров'я, працівникам державних шахт (зарплати - стаття захищена). Може він не знає, що на виплати цієї заборгованості без надбавок потрібно 2.116 млрд. гривень, з надбавками - 2.977 млрд. гривень. Близько 30-33% цієї суми піде заборгованістю в 2020 рік.

Верховна Рада погодила зміни до бюджету 2020 на звичайній для себе схемою - з повною відсутністю необхідних фінансового-економічних розрахунків

Загальна сума зупинених мінфіном за розпорядженням кабміну платежів становить 11 млрд 893 млн гривень.
В останній момент Гончарук вихопив 483 млн. на дотацію збитковим державним шахтам, вугілля яких за заниженими цінами продають Коломойському.

Ігри Зеленського з легалізацією грального бізнесу носять всі ознаки перерозподілу сфер впливу. Точно так же, як і закон про демонополізацію спиртової галузі - це чисто корупційна схема.
А ось те, що рідна партія послала Вову, - так ми ж попереджали;)

"Невиконання по доходах у 2019 году є Повністю контрольованім" - Маркарова.
Переклад: "Все під контролем. Ми падаємо за планом".

Путін домігся перенесення другого раунду газових переговорів у Мінську і неучасті в них Вітренко. Переговори ведуть Міллер і Оржель.

Кирюша Тимошенко - головний бенефіціар легалізації грального бізнесу - метається між "ігрулями", яких жорстко пресує аваковський МВС, і ОПУ, намагаючись якось розрулити конфлікт.
Але Зеленський, який увійшов у смак , оточений коробками Нацгвардії, вимагає капітуляції і данини.
Все це активно підтримує Аваков, який вже бачить величезні перспективи перехоплення контролю за цим бізнесом.
Вельми стурбований Баканов, який знає, що може ця "ігробратва".
Покищо сигнали з її середовища говорять, що вони не збираються просто так відходити.

У справі Шеремета оновили прокурорську групу. Стара не пройшла переатестацію;)

Tags: Хроніка ...
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments