olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Хроніка одного Президента ... 23.12.2019.

*
" Міністр економічного розвитку Милованов нарешті то визнав необхідність корекції курсу гривні. Коли різниця між закладеним в бюджет курсом і курсом реальним склала більше 20%. Коригувати потрібно не курс, а уряд, який прийняв бюджет з такими показниками курсу.Наші економічні прогнози озвучені ще на початку серпня 2019 року про фактичний дефіцит бюджету в 41-50 млрд. гривень, починають поступово опановувати умами українського економічного співтовариства. Власне, по факту, що здійснився ...

На питання "Чому ж якийсь твітер прогнозує ситуацію краще уряду та інститутів економіки, є добра відповідь : "ТОМУ ЩО ..."

Коли ви чуєте від зграї Зеленського запевнення, що на щось рости ціна не буде - відразу шукайте як вони збираються це заховати.
Слідкуйте на руками!
Гончарук "Ціна на газ для населення взимку рости не буде". Що читає простий споживач - ціни на споживаний газ не зростатимуть.
І він не правий :) ще 09.11.2019 р. зграєю створена відмінна схема. КМ створює нового оператора ГТС. Новий оператор ГТС збільшує тарифи на транспортування газу в 3,5 рази і віддає на затвердження в КМ. КМ стверджує і передає на узгодження в дивний орган під назвою НКРЕКУ.

Так як транспортування газу становить в ціні близько 20% - загальна сума підвищення тарифу близько 33-40%. І Гончарук майже не збрехав! Просто змахлювала ...До речі звинувачувати в цьому самого Гончарука - заняття не розумне. Судячи з того що ми знаємо, він нескінченно далекий від центрів прийняття рішень. Це просто говоряча голова.

"Хух, встигли ... "- сказав Путін витираючи піт з чола.

"Будівництво" Північного потоку-2 "зупиняється через відсутність необхідних кораблів"

Справа Шеремета. Головний девіз моменту
"Відпустити не можна! Давайте не проводити судові засідання!"

Пане Рябошапка - ваші прокурори нахабно ігнорують процес. Зрозуміло, що і сказати нічого. Фактично прокуратура сприяє НЕЗАКОННОМУ утриманню під вартою.
У тому місці, куди ви збираєтеся втекти після краху режиму Зеленського (до Франції), це кваліфікується як КАТУВАННЯ.

В рамках бюджету США, міністерство оборони США надіслало міністерству оборони України попередні пропозиції "preliminary proposal" із закупівлі за виділені Україні гроші бойових ударних вертольотів McDonnell Douglas AH-64 Apache.
Ми сумніваємося, що Зеленський на це піде. Адже Путін буде ДУЖЕ незадоволений ...

Вчора був ... ну, в загалі, "зустріч зацікавлених сторін", типу "сходняк". Думки братви розділилися. Одні пропонують "вирішувати питання", друга частина "розкриватися нишком". Мабуть Троєщину чекає сліпуча доля "підпільного українського Лас-Вегаса" :)
Нагорі - дзвінка тиша ...
Таргани поховалися ...

Слідча група СК РФ затримала чотирьох осіб за звинуваченням у причетності до обстрілу будівлі ФСБ на Луб'янці. Серед них один діючий співробітник ФСБ, і три співробітники приватної охоронної фірми.
Серед них один колишній співробітник ФСБ і за непідтвердженими поки даними, два громадянина України.
СК "фігурять" не стало і замело всіх з ким він спілкувався за останню добу :)
Знаючи стиль мислення Путіна, можна було б в цьому навіть не сумніватися. Просто цікаво, кому з вищого керівництва України пришиють організацію цієї справи :)
Воно просто ідеально вписується в визначення "чинення тиску на керівництво РФ шляхом дестабілізації суспільно-політичної обстановки перед переговорами" :)

*****
Сказилися відьми злі, Пастора на вас немає.
14 обстрілів 4 поранених (2 важко)

*****
У євреїв - вже Ханука, у нормальних - скоро Різдво. Тільки православні святкують по доісторичного календарем. У них Різдво ПІСЛЯ нового року ...
Взагалі, яка різниця, коли призначати Різдво в січні чи в грудні, коли Ісус народився в жовтні? :)
Вова, тобі тато дозволяє вже запалювати ханукальні свічки? :)

*****
Новини політичного життя правління Зеленського
"Ківа погрожував порізати мене на частини і з'їсти, а потім почав бити Шуфрича" "

Tags: Хроніка ...
Subscribe

 • 15 доба за місячним календарем

  Символом цієї доби є Змій. ( Цікаво, що сьогодні ця доба співпала із Здвиженням )))) ) Доба внутрішньої цензури і самодисципліни. Енергетика доби…

 • 20 доба за місячним календарем

  Символом 20 місячної доби є Орел. Основна рекомендація цієї доби - зробити вибір. Вибір між життям, кажучи образно - Орла, тобто : незалежність,…

 • 19 доба за місячним календарем

  Доба плетіння Долі. Символ доби - Павук, який є втіленням творчого потенціалу і плетіння Долі. Павук навчає знаходити рівновагу між протилежностями…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments