olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Хроніка одного Президента ... 24.12.2019.

*
" Маячню, яку пише уряд, вже читати неможливо.
"Ми на рівні уряду сьогодні прийняли постанову, яка фактично дозволяє на місцях врахувати ринкову ціну на газ"
У січні вони скажуть що винна міська влада :)

Зеленський зайнявся зрозумілим йому справою. Звільненням глав ОДА. Призначених ним глав скоро будуть зустрічати словами "Так ви що, навіть чайку не поп'єте?" :)
Львівська \ Закарпатська - на вихід з речами.

Губернатор Закарпатської області не може зрозуміти за що його зняли.
Роз'яснюємо - а ти поділився із Зеленським нажитим непосильною працею? Ні? Ось і результат :)

Зеленський видав указ про боротьбу з пожежами в Україні.

Зеленський через власний канал дезінформації громадської думки ( "а ля телеграм Української правди) запустив чергову обіцянку. На цей раз типу" я незадоволений деякими міністрами і їх звільню ". Це, звичайно, легше, ніж знайти гроші на пенсії і повернення ПДВ. Тим більше що ми давно розповідали що кілька міністрів давно бажають піти і вже написали заявив. Тут особливий інтерес - участь у всьому цьому Притули. Розслідування, яке зараз ведеться, все чіткіше і ясніше вимальовує її зацікавленість в смерті Шеремета.
Тут вже з Вовою не посперечаєшся, доводиться їй зливним бачком відпрацьовувати.

Ми говорили з одним хорошим слідчим, який все життя пропрацював в карному розшуку, ще з часів СРСР. Він сказав відмінну фразу - головне питання цієї справи, з'ясувати чому Шеремет сів не в свою машину, або хто створив умови щоб він сів не в свою машину.

Кабінет міністрів готує указ про примусове переведення платежів, що надходять "Газпрому" з рахунків "Нафтогазу" і оператора ГТС, на спеціальні рахунки Кабінету міністрів.

Для тих, хто кричить що дане питання потребує змін до багатьох законів.
Ви серйозно вважаєте, що це їх зупинить? Зупинить людей, які приймають всі закони без належного, згідно із законом, фінансово-економічного обґрунтування?

В указі це значиться "тимчасовим заходом з метою стабілізації соціально-економічної обстановки"

Вчора Мілованов підтвердив нашу інформацію про те, що в приватизації української землі будуть брати участь "інвестори не зацікавлені в обробці землі", участь яких підвищить ціну оренди.

Хто пояснить цьому "міністру розвитку конаючої економіки", які економічні наслідки чекають Україну в цьому випадку?
А то ми вже втомилися ...


У ЦВК спущена директива тягнути скільки можна з оголошенням результатів виборів. Мабуть технічного рішення як оголосити це "перемогою" немає.

Піврічний період паразитарного проїдання накопичених у попередній піврічний період ресурсів для режиму Зеленського закінчився. Починається період доїдання кормової бази до голої площі. Через те всі ці адміністративно-кримінальні метання людей не розуміючих що і навіщо робити.

Герус вже ділить "отримані" 2,91 млрд. від "Газпрому", натякаючи що поповнення бюджету святий обов'язок державних підприємств. На цьому шляху його чекають ті ж відкриття, що і Зеленського :)Економіка.
Наша група експертів провела стрес-тест так званого "грудневого піку" - традиційного різкого зростання бюджетних виплат в грудні поточного року. Хоча він називається "грудневим" але за традиційно сформованою практикою виплат, велика частина цих виплат припадає на січень наступного року (зарплати, допомоги, поточні виплати, відстрочення виплат і т.п.). Результати стрес-тесту - катастрофічні. Стабільне перевищення доходів бюджету над витратами за період червень-листопад і тенденція ще більшого розриву для грудня 2019 року показує, що основна маса дефіциту буде перенесена на 2020 рік. Величина цього дефіциту за усередненими підрахунками близько 52 млрд. гривень, що вже становить більшу половину річного планованого дефіциту бюджету. Виходячи з цього можна точно прогнозувати що дефіцит бюджету 2020 прорахований невірно і є політично мотивованим дією уряду. Реальний дефіцит бюджету становитиме 5,6-6,1% ВВП.

Голава парламентської фракції "Голос" Вакарчук напівголим скакав на корпоративі в Білорусі. Клоун - це не професія - це стан душі.

Верланов обіцяє зниження податків для низько дохідної частини населення. У бюджеті 2020 про це ні рядка.Харківське ОДА звернулося до Зеленського з інформацією про наявність заборгованості по зарплаті на основних підприємствах області.

Кабінет міністрів припинив автоматичну компенсацію повернення ПДВ.

Зернотрейдери заявляють про проблеми з відшкодуванням ПДВ: немає оборотних коштів на викуп зерна у аграріїв.

Розкажи но нам Вова про підвищення пенсій .... :)

"Мало того, що прес-служба Кабміну робить купу помилок в своїх новинах, плутає мільярди з мільйонами, вказує незрозумілу ціну газу (з транспортом або без), видаляє релізи. Так ще Гончарук розповідає, що все добре, коли все не дуже добре. "

Гончарук: "Наш головний бюджетний інструмент - боротьба з втратами бюджету"

Ми так зрозуміли - зарплати, пенсії, повернення ПДВ - це втрати бюджету, за версією Гончарука? :)

"Підприємствам ГМК вперше за останні роки затримали відшкодування ПДВ на суму понад 2 млрд грн, -" Укрметалургпром "

Як же так ?! Це ж незаконно і суперечить купі законодавчих актів? :)

Очікування наближуючогося Нового Року перестають бути ідилічно-новорічними :)

Вітренко заявив про ризик порушення двосторонніх домовленостей з боку Росії.
Росія за весь час реально не виконала жодної домовленості щодо транзиту газу.Післязавтра Вітренко \ Коболєв зустрічатимуться з "Газпромом". Зауважень до договору сторінок на п'ять."

https:/olga-den-7.dreamwidth.org/294038.html

Tags: Хроніка ...
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © Зазеленіло.

  * © Наші вигони і луки почали зеленіти. Вкрилися пухкими яскраво-зеленими килимами з молодої соковитої трави. А як приємно ходити по тих зелених…

 • © Є тільки одна невеличка біда ...

  * © Прополола в садку бур'янець. Зараз він ще маленький, та якщо не сполоти його зараз, то він через тиждень буде вже такий, що тотрібно буде братися…

 • © Найхоробріший.

  * © Фазанів у нас чималенько цього року. Та всі вони дуже обережні, полохливі, роздивитися себе не дозволяють. Тікають миттєво у високі трави або…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments