olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Хроніка одного Президента ... 25.12.2019 .

*
" YouControl погодився надавати свої потужності кіберполіції.
... згідно Закону і Конституції ви маєте право звернутися в будь-який відкритий ресурс з вимогою прибрати дані про себе.

В ОПУ йде лютий торг по ціні і часу повернення ігрового бізнесу на круги своя. Баум розмахує руками як на одеському Привозі. Судячи з динаміки обговорення вони хочуть відкритися до кінця року. Все це вже не корупція влади, це організація владою злочинного співтовариства з наїздами, відкатами та договорняками.

З нетерпіння чекаємо початку роботи гральних закладів і оповідань про вовінам "переміг" ...
судячи з усього - домовилися :)

Міністерство фінансів тихо прибрало 100-відсоткове гарантування вкладів в державному "Ощадбанку" і приєднало його гарантії до загальної процедури "Фонду гарантування вкладів".

Газ.
Основні суперечності сторін.
Сторона Україна - "Нафтогаз" - Коболев - Вітренко - безпосередньо в тіло договорів, які підписуються повинні бути включені положення, які передбачають відповідальність "Газпрому" за порушення умов контракту. Зокрема підвищення ціни за транспортування газу, відповідно до рівня недовиконання обсягів прокачування. Там же повинна бути обговорена сума компенсації в разі повного припинення транзиту газу.
Сторона Росія - Путін - "Газпром" - Міллер і ті, що приєдналися до них, Зеленський - Оржель - Герус - підписуємо як є і швидше. (Це, зовсімнекапітуляція ...)

Лукашенко пригрозив Росії виходом з ринку газу і нафти.

В ОПУ вперто циркулюють чутки про бажання Зеленського переформатувати уряд до Нового Року ... (кортить, як бабі скоринки ...)

Вчора ввечері раптово було скликано засідання Кабінету міністрів. Засідання проходило в закритому режимі. На засіданні був присутній Зеленський. Тема - газовий контракт. Точніше пропозиція по ньому від "Нафтогазу".

Надані "Нафтогазом" рамкові пропозиції щодо підписання газової угоди з "Газпромом" передані для ознайомлення Зеленському.

Йде жорстоке трамбування "Нафтогазу" ...

Вчора близько 15-00 почалися слідчі дії в центральному апараті податкової і фіскальної служби. Причина невідома.

"Йдучи, гасіть усіх!"
Труба перед відходом відстрілявся за СБУ :)

Неприємно дивитися, як професійне і розумне ЗМІ починає раптом тупо стелитися під Зеленського і брати участь у всіх маніпуляційних подачах.
Це про "Лігу".

https:/olga-den-7.dreamwidth.org/294180.html

Tags: Хроніка ...
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © Як павильно, Оброкоси, чи Абрикоси ? ;)

  * Онучка : - Бабусю, та не ОбрОкоси, а Абрикоси ! Бабуся : - ОбрИкоси. - Та не ОбрИкоси, а Аб-ри-ко-си !!! - Ну ладно, ЖЕРДЕЛІ ... ;))) А це…

 • © Зливаємо воду ...

  * © Для тих хто має приватний будинок. DEFREEZE® - нетоксична рідина світло-жовтого кольору, що складається з природного гексагідрату хлориду…

 • © Велопрогулянка. ;)

  * © Сьогодні прогулялася з дачі в райцентр на велосипеді. Ну, там на базар, у супермаркети ... Проїхала не багато, всього 30 кілометрів, з зупинками…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments