olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Хроніка одного президента ... 26.12.2019

*
" Подробиці операції з припинення грального бізнесу.
Основна маса вилученої техніки, близько 90% припадає на одного оператора державних лотерей - "М.С.Л." Решта були попереджені і вивезли техніку до закриття.
Загальна сума неповернення ПДВ на 19.12. 2019 г. - 16.234 млрд. гривень. Обсяг продовжує збільшуватися.

Найсмішніше - читати запущену для відволікання уваги тему "Коли святкувати Різдво"
Суд Шеремета, справа Гримчака, фіга в бюджеті, здача транзиту ... все тихо - головне "Різдво"
Для довідки - Ісус народився в жовтні :)

Газові переговори йдуть у Відні в обстановці суворої секретності. З того що ми знаємо - процес йде надзвичайно складно. Росія відмовляється вводити гарантії транзиту в договір, обумовлюючи це загальноприйнятою практикою. Опір української делегації газпромівці явно не чекали і вже двічі робили перерву для консультацій. Тиск на наших колосальний, при тому тисне істеричний Зеленський більше ніж росіяни.

Кабмін направив "Нафтогазу" вимогу достроково перерахувати 8,5 млрд. гривень доходу компанії в бюджет згідно постанови КМ 24.04.2019 N 364. Гончарук не в курсі, що ця постанова скасована рішенням суду? І якщо його виконає "Нафтогаз", то на що йому газ купувати на наступний рік?

Слідом за тарифами на передачу електроенергії які спричинять зростання ціни на електроенергію на 10%, ми тут писали "Зеленському потрібні гроші. Ваші гроші"
Кабінет міністрів схвалив підвищення тарифів на розподіл газу для 44 операторів ГРС протягом I півріччя 2020 року в середньому на 75%. Плюс до ціни на газ близько 8-12%. - Це справи.

А це балаканина для дурнів: "Тарифи на опалення можуть знизитися на 30% вже в наступному місяці" - Гончарук.

Зеленський всерйоз задумався над відставкою прем'єр-міністра, і відповідно всього уряду. Це варіант який дозволить прибрати нарешті Авакова без особливого клопоту і знайти крайнього в піковій ситуації з бюджетом. Це дуже турбує "групу Абромавичуса", яка через свої канали запустила інформацію про участь Коломойського, Ахметова та інших у відставці Гончарука. Ще раз, для всіх - Гончарук абсолютно декоративна фігура, нічого не вирішуюча і нічого не значуща. Просто Зеленському потрібен черговий піар-хід для виграшу часу.

Стали відомі подробиці переговорів трейд-мереж бензину і дизпалива із Зеленським. Ініціатором зустрічі були саме трейдери і саме, мережа заправок АЗС "Укрнафта". Не був присутній WOG .. Суть проблеми обговорення.
- різке скорочення ринку бензину і дизпалива з напливом скрапленого газу та мереж його заправок. Знижувати ціни на бензин і дизпаливо мережі почали ще до зустрічі з Зеленським, але на зустрічі гостро постало питання боротьби з "нелегальними" заправками газом. Зеленський обіцяв почати активні дії у цій сфері.

**************
- ... поясніть нормально, що відбувається?

- Пояснюємо максимально просто.

Існує традиційне збільшення витрат бюджету в грудні місяці. Це було і буде завжди.

Специфіка цих платежів полягає в тому, що велика їх частина (75-80%) сплачується в січні, в другій декаді (бо свята). Нинішня ситуація полягає в тому, що грошей немає навіть на виплати 20-25% цієї суми яка залишається на грудень.

Тому грабують "Нафтогаз", зупиняють всі фінансування, намагаються економити на всьому.
Після новорічне похмілля буде ще гірше.
Причина - дурні за кермом ...

Класичний сюжет.
"Ура! Після розмови із Зеленським бензин подешевшав на 1 гривню!"
А Зеленський знає що з 1 гривні продажу бензину в бюджет йде в середньому 16 копійок? І у скільки обійшовся бюджету його захід, та ще при дефіциті бюджету? Ну і хто він після цього? Ідіот.

Конституційний суд продовжує розстрілювати вовину законотворчість. На цей раз "№1027 Про додаткові підстави для дострокового позбавлення нардепів мандата."

Милованов вже дає свідчення перед звільненням :)
"У листопаді падіння виробництва поглибилося до 7,5% і охопило вже всі види промисловості"
А почалося воно в червні :)

*************
В обмін на військових злочинців і вбивць ми отримаємо повій і дезертирів ...

Уже узгодили нові місця "розведення" - вас розводять, лохи ...

"Встановлення повного перемир'я ми очікуємо 1 січня 2020 року" - уряд ідіотів і зрадників ...

Вова вирішив не злити красивих жінок :)
ГПУ повернула без узгодження проект підозри Федина та Звіробій.

Бідна Маркарова ... яку тільки дурість не скажеш, щоб прикрити дурня-президента ...
"Через Зміцнення гривні дербюджет недоотрімав 51 мільярд податків"

Ми виявляється оптимісти!
"Бюджет за доходами виконано на 93,9%, не надійшло запланованих 51,46 млрд гривень" - Мінфін
А ми прогнозували 41-45 млрд. гривень.

Ну добре, з пограбуванням "Нафтогазу", з мільярдами Росії, Зеленському вдасться закрити бюджет 2019 нуль. Але в січні падіння промвиробництва буде відсотків 15 (свята + тренд падіння) До початку лютого буде дірка 10-12 млрд.

А 2020 у нас рекордні платежі по зовнішньому / обслуговування зовнішнього боргу. Розмір майже в два рази більше ніж в 2019 і в валюті.

Є два варіанти:
1. Дефолт імені Коломойкого
2. Розпуск уряду і умовити Яценюка, під якого дадуть кредит МВФ

*******
Зуби Вови клацнули в порожнечі :)
Валюта "Нафтогазу" пролетіла над головою і повністю викуплена НБУ :)
Супер! "

https://olga-den-7.dreamwidth.org/294580.html

Tags: Хроніка ...
Subscribe

 • Oсь такий сон приснився українці. Може навіть і не одній ...

  * А мені сон снився: «Радбез ООН. Представники всіх країн і я. Виходжу на трибуну і кажу: - Тут мене попросили вам сказать, бо остальні…

 • © Вещий сон

  * © Мій пост хтось переклав на російську мову, мабуть перекладав автомат, про це свідчать незрозумілі слова які я виділила червоним кольором. Поруч…

 • © Віщій сон

  * © Президент Росії Володимир Путін Вирішив очолити делегацію країни на ювілейній 70-й Генеральній асамблеї Організації Об'єднаних Націй, яка…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments