olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Хроніка одного Президента ... 27.12.2019.

^
Структури Коломойського разом з Комітетом з енергетики і ЖКГ ВР України та Герусом чудово переграли Кабінет Міністрів і блокували приватизацію підконтрольного державного "Центроенерго". Це той ресурс, через який підприємства Коломойського отримують дешеву електроенергію, списуючи збитки на державні шахти.

Зеленський поставив Коболєву чіткі умови - або гроші в бюджет, або звільнення. Президент шантажує керівника державного підприємства - це державне управління в розумінні Зеленського.

Росія не узгодила "всіх на всіх" і придумала нову формулу "кого хочу на кого хочу", розуміючи, що Зеленський все одно відступить. Зеленському потрібна картинка в телевізорі.

Ви збираєтеся віддати зрадника, який фактично убив 10 спецназівців?
Терористів, які вбили дитину?
І хто ви після цього?

В обмінному процесі - хаос. Сторони навіть не знають скільки людей згодні на обмін, а скільки ні. Повторюється попередній обмін, коли обидві сторони примусово віддавали один одному людей. Просто готується заходи для піару.

Вітренко уперся рогами в вимоги гарантій транзиту. "Газпром" викликав важку артилерію типу "ВоваЗЕ-2019"

Переговори у Відні поки безрезультатні.

"Фінансовим аналітикам" - за 2019 р ви нічого не вгадали, ні курс, ні ставку, ні падіння, ні дефіцит бюджету. Спробуйте просто підкидати монетку;)
Не знаємо, коли вони там планують зростання ВВП на 40%, але за нашими прогнозами падіння промвиробництва 1 кварталу 2020 року становитиме 8-8,2%

Особисто Зеленському. Використання політичних методів в управлінні економікою завжди закінчується крахом економіки.
Будете і далі цим бавитися - наступним крахом буде падіння піраміди ОВДП.

Труба звільнений. В.о. глави ДБР - Венедиктова.
У неї із Зеленським спільна риса - обидва закінчили "татові" інститути :)

Баканову приготуватися.

Весь брифінг Гончарука після засідання Кабміну присвячений окремій темі - "Не вірте цим падлюкам! Ми перепишемо макроекономічний прогноз на 2020 рік!"

Tags: Хроніка ...
Subscribe

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments