olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Раз, два, три, чотири, п'ять - Вова, крайній ти оп'ять !

*


Ми розуміємо, що те що ми скажемо викличе неоднозначну реакцію. Але ми створені для того щоб говорити правду. Яка б вона не була.

В даний момент група людей, як по нотах розігрує спектакль під назвою "Винним за розстріл Майдану будеш ти, Вова". Все настільки чітко і головне - відкрито, що не помітити просто неможливо.

До 09-00 йде інформація, що "беркутівці" вилучені зі списків обміну. Зеленського вилучають з Києва і він відлітає в Прикарпаття і інспектує там будівництво мостів (понтифік хрінов :)).

Після обіду Рябошапка виводить всіх розслідуючих стрілянину на Майдані прокурорів зі справи і закриває до неї доступ.

Буквально відразу оголошується що "беркутівців" таки віддають. Сплеск, шум, ревіння, народ збирається під Лук'янівським СІЗО і буде гаряче :)

Маленький відступ.
Справа розстрілу на Майдані безнадійно буксувала. Завершити її процесуально просто неможливо. Там є факти взагалі незрозумілі, наприклад перестрілка на Лютеранській двох груп снайперів. Але визнавати це ніхто не хотів і справа тягнулася вже роки.

В якусь дуже світлу голову, і головне вчасно, прийшла думка поховати цю справу назавжди, приховавши остаточно всі суперечності і недомовки цієї справи і зробити крайнім дурня-президента, який тепер назавжди залишиться в очах народу людиною, яка "не дала дізнатися істину про розстріл" .

І всі красиво відіграли свою партію.
СБУ не дало росіян для обміну (молодці),
Рябошапка, плюнувши з висоти своєї "соломонової" освіти на процедурні моменти, пішов на порушення,
Аваков тихо перехрестився і полегшено зітхнув.

Хто стоїть за всім цим? - є старий вислів - Cui prodest (кому вигідно).

А винним у тому, що ми так ніколи і не дізнаємося правди про розстріл Майдану призначено одного ..., обраного незрозуміло ким, президента країни.

Г-н Зеленський - ми вас вітаємо.!
Всіх - з новим гадом!

тЗЕ інформ.

********************
А кому вигідно ? ... Ага, саме он кому ...

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/394652.html

Tags: слідкуємо за НИМИ разом
Subscribe

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments