olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Хроніка одного Президента ... 29.12.2019.

*
"З 57 наших обмінюваних - тільки 7 військових
А ми віддаємо 87 бандитів, вбивць і терористів.

Ще.
По тому що робить і як аргументує дії прокуратури Рябошапка можна зробити чіткий висновок, що все це відбувається за чужим сценарієм. Рябошапка просто статист виконує, що скажуть. Він навіть не здатний юридично аргументувати свої дії.

Ні в Кримінально-процесуальному, ні в Кримінальному кодексі немає такої підстави як: "обмін", для зміни запобіжного заходу. Крім того, якщо вони відпускаються судом "під особисте зобов'язання", то в рішенні суду повинно бути зазначено їх обумовлене місце перебування в Україні.

Якщо після цього будь-які державні органи беруть участь в порушенні цих вимог - то, це або "викрадення людини", або "сприяння приховуванню обвинуваченого".

Чим далі ліземо в вивчення питання видачі "беркутівців", тим цікавіше. Але поки помовчимо, щоб не сполохати :)

Вчора ввечері Разумков буквально благав Зеленського зупинити видачу "беркутівців" на обмін.

Ніхто не знає ні кількості ні персоналій.
Те що їде від нас з завішеними вікнами, може теоретично вмістити близько 180. З їх боку не більше 100.
Але яка наповнюваність транспорту?

І де наш хоробрий мостобудівник \ ігропобєдітель \ таріфосніжатель?

Наші джерела ідентифікували мінімум трьох "беркутівців" на обміні. Ще в двох не впевнені.
Навіть для оптики занадто далеко, а ближче не підпускають. А ось все Россмо - там.

Підсумки обміну 76 повернули, 124 віддали.
29 представників ОРДЛО визнало за краще українську в'язницю.

З 76 повернутих як мінімум 21 загрожує кримінальне розслідування.

Любитель дешевих повій член партії Зеленського, керівник комітету ВР Яременко:
"Українцям важливо вірити, що борючись за їхнє життя і свободу держава переступить через теоретичні принципи або практичні розрахунки"

Держава - це система принципів. Відмова від принципів - це відмова від держави. Будь-який народ без держави швидко втратить і життя і свободу.

Не встигли ми написати що 21 із звільнених йдуть під слідство, як РФ повідомило що Україна брала зобов'язання їх не переслідувати.

І серед усіх Вовиних вересків про "обмін", тихо прозвучали потрібні слова:
"Євросоюз: Чекаємо продовження розслідування справ Майдану" :) А хто у нас тепер буде відповідати? :)

Ми напишемо те, що не всім сподобається, але ми ж все одно напишемо :)
Цими обмінами Росія говорить всій своїй мерзоті тут: "Робіть що хочете, влаштовуйте вибухи, вбивайте дітей, брешіть, воюйте у них в тилу - ми всіх витягнемо, бо ці ідіоти вас віддадуть"

За 12 військових з яких до 8 є питання ви віддали більше сотні реальних вбивць і ворогів. І нахабніючи наступні цей сигнал уже зрозуміли.
Звільняти полонених потрібно розгромом ворога (не тільки фізично), а не договорняками з вбивцями.

Всім тим,що горланять, про те що за п'ять років не засуджені "беркути". У цій справі п'ять тисяч томів, тисячі експертиз. І це зроблено за П'ЯТЬ років. У всякому разі владі Порошенко є що показати.
А що клоун покаже з Рябошапкою? :) У них все є - судіть :)

*****
Стрес-тести НБУ показали цікаву картину - найбільший дефіцит капіталу спостерігається в двох держбанках Ощадбанку (21,1 млрд грн) та Укрексімбанку (12,2 млрд грн)

Вовочка, ти обережніше з державними кишенями.

*****
По газу.
Узгодити тексти договорів не вдалося.
Переговори продовжено на завтра.

"Почнемо-с ..." сказав у Відні Вітренко
"А ось чаю я не хочу. Пану Міллеру його віддайте!" :)

Не знаємо що вони підписують там у Відні, але кисла пика Міллера радує. Вітренко виглядає як вичавлений лимон посміхаючись одними очима.
Макогон виглядає як макогін ...". ТЗЕ інформ.

А ось так Беркутня, яка розстрілювала Майдан і звільнена Зеленським, передає привіт українському народові:"Дуже знаковим є те, що Путін захотів забрати беркутівців, які звинувачувалися у вбивствах на Майдані і, як безпосередні виконавці, могли дати свідчення на тих, хто віддавав наказ. Ці співробітники" Беркута "не мають ніякого відношення до РФ і не можуть вважатися військовополоненими , але Кремль їх хоче витягнути будь-яку ціну. "

"Все це говорить про те, що ОП байдужий до проблеми. Майдан для більшості з ОП це абсолютно чужа подія. Незрозуміла і чужа. Саме це і абсолютна байдужість до небезпеки дискредитації Майдану, підштовхує Офіс президента України до того, щоб погодитися на вимогу Кремля про видачу беркутівців. "

"... Кремль вніс до списку тих, хто повинен бути обов'язково виданий Україною: Володимир Дворніков, Віктор Тетюцький і Сергій Башликов, які влаштували страшний вибух в Харкові, під час Маршу Переваги в лютому 2015 року. Тоді в результаті теракту загинули чотири молодих людини, в тому числі 15-річний Даня Дідик. Цим Кремль знову показує, що має відношення до тих подій і бере на себе всю відповідальність за той теракт. ",- Борислав Береза.

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/395224.html

Tags: Хроніка ...
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments