olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

"А что вообще в мире делается ?" (с)

*
2-й флот США (місце операційного позиціювання - Атлантичний океан з прилеглими морями), розформований у 2011 році, який почав відновлення в 2018 році, оголосив про повну операційну готовність сил і засобів.

Трамп вирішив підняти рейтинг демонстрацією перемоги. Його переконали, що вже після вбивства Сулеймані Іран дасть привід для серйозного застосування сили. Замість цього перелякані "аятоли" забилися в шпарини і намагаються зображувати частину пейзажу.

Путін, який не вилазить з бункера з серпня, заявив що вбивство - це не метод міжнародних відносин. Ох гуморист ...

США продовжує методично знищувати керівників проіранських сил в Іраку. На північ від Багдада ударом безпілотника вбито Сулеймана Ачоглу (Джафар аль-Каси, Орхам Масаані, аль-Коххаім) (... як вони такі імена в голві тримають ?, - прим olga_den_f)

У Тегерані палять американські прапори. Звідки їх вони стільки там набрали, Аллах знає. Але найцікавіше - їх палять люди в Балаклавах :)
Це відповідь на питання "Хто кого боїться"

Президент США Трамп не віддавав прямого наказу на знищення Сулеймані. 29 грудня 2019 року було перезатверджено т.зв. "Список загроз національним інтересам США" в який після прямих погроз президенту США потрапив і Сулеймані. Знаходження в цьому списку означає негайне затримання, а при неможливості ліквідацію фігуранта списку в автоматичному режимі моніторингу ситуації. У випадку з Сулеймані вікно можливостей між оперативним виявленням і реакцією не перевищувало п'яти хвилин.

Тому рішення на знищення відповідно до списку прийняв оперативний центр близькосхідної групи військ США.

( Он воно як ! А тут ... хочете цемаха ? - нате вам цемаха, хочете харківських терористів ? - та не питання, ось вам терористи ...)

Ісмаїл Каан (ал-Хабі, Robert Gilford, Мухаммад Джелал) призначений новим керівником підрозділу "Аль-Кудс", вже внесений до списків "загроз національним інтересам США", після його заяв про можливість вбивств громадян США.

Наші вітання... :)

В ісламських країнах є алегоричне визначення людини "він Коран носить". Це означає що людина безумовно близька і довірена, але якій доручають найпростіші справи. Новий керівник "Аль-Кудса" Ісмаїл Каан - точно "носій Корану". При Сулеймані - принеси, подай.

Єдина самостійна операція - поставка партії зброї в Габон, з тріском провалена і захоплена спецслужбами США. Мабуть - там теж кадровий голод.

Багдад. Шість хв. з міномета по американській базі.
Ніхто не постраждав.

"Наша помста буде страшною" (с) Ісмаїл Каан

Все вироджується. Навіть терористи. :)", - ТЗЕ інформ.

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/396944.html

Tags: політика (між-на)
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments