olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Вояж Зе в Оман був потрібен Коломойському для порятунку грошей.

*
Пан Зеленський і надалі перебуває в благодушній впевненості, що ось він такий розумний, а всі інші - тільки "Квартал" дивляться.
Ця історія почалася не вчора.
Це історія про нескінченну і нерозділену любов.
До грошей ;)

Ми не раз і не два писали про важке фінансове становище Коломойського і Зеленського. Все, що тому й іншому вдавалося перехоплювати у держави, з'їдала текучка і великі операційні витрати з підтримки єдності стада "слуг народу".

Криза настала недавно і раптово, коли "Приват", очолюваний безстрашним чесько-німецьким самураєм Петром Крумхазлом, відбившись від протестуючих "робочих", "уболівальників", "Приватизаторів автостоянок" і виживший на зло всім в нерівній битві з українською медициною, подав до Окружного суду Тель-Авіва позов на майже 700 млн. доларів до пана Коломойкого і К, заодно збільшивши позов в Делавері до 1 млрд. доларів.

Останнє цілюще джерело ізраїльських грошей вичерпалося. Навіть вірний Беньямін був безсилий, остаточно заплутавшись у спробах створити хоч щось таке що нагадує уряд в Ізраїлі.

Паралельно з цим, на солодку парочку Кал + ЗЕ, обрушився ще один удар - МВФ зажадав прийняття закону про заборону реприватизації банків. Надії на компенсацію держави за "Приват", яку планувалося пустити на первинну скупку землі і перетворення Коломойського в найбільшого українського латифундиста, розсипалися.

Ситуація вимагала термінової реакції.
Тому відразу ж після історичного привітання Зеленським народу України на тему "А нам все одно!", Довелося їхати в Буковель, зимову резиденцію Коломойського для обговорення питання.
Обговорення фактично тривало три дні. Одна із зустрічей, тривала майже вісім годин.
Рішення було прийнято і Зеленський приступив до його виконання.

І ось з цього моменту, і починається дивна історія про далеку країну Оман ...

Ми опустимо подробиці про набридливо-нудну брехню офіційних прес-служб Зеленського про політ "... з сім'єю і за свої гроші, на рейсовому літаку".
Ну, хіба що, якщо цей "рейсовий" літак, летів без стандартної пересадки в Абу-Дабі, а до складу сім'ї Зеленського, на правах усиновленого, входить ще й Єрмак. (Богдану не хвилюватися!)

Приступимо до суті.
Султанат Оман добре відомий всім фінансовим службам світу, як величезна офшорна яма, в якій зазвичай ховають гроші, отримані не надто чесним шляхом.


Починаючи з 2019 року, у всіх цих "ям" почалися проблеми - після початку світового процесу розкриття офшорів і включення серйозних механізмів виявлення незаконних фінансових схем.

Найбільші банки Омана потрапили в категорію банків з негативним міжнародним рейтингом по іноземній валюті, що, власне, ставить будь-які операції, які ними проводяться, під жорсткий фінансовий контроль міжнародних служб по боротьбі з відмиванням грошей.

Гроші, закладені в них, перетворюються в замуровані скарби, даремні для їх власників у будь-яких інших місцях світу. Міжнародні організації по боротьбі з відмиванням грошей продовжують спроби домогтися від влади Оману доступу до інформації про можливих власників цих рахунків і операцій по них.

Покищо ці спроби безуспішні, але з часом це все одно станеться. Тому всі, хто так чи інакше зберігають гроші в цих структурах намагаються убезпечити свої накопичення.

Одним з таких способів, є створення так званого "інвестиційного кеша".
Схема ця вже відіграна в Узбекистані і Казахстані.
Схема, в загальному, проста - держава або банк вилучає гроші клієнта і вкладає від свого імені в зазначені клієнтом інвестиційні проекти, утримуючи певну суму (до 30%) в свою користь.
Після інвестиційного вкладення, права передаються клієнту по легальній схемі і фактично відмиваються.
Це далеко не нова схема.
В одному з епізодів, які розглядав Канцлерський Суд в Делавері, ця схема вже фігурувала в якості відмивочної схеми при купівлі одного сталеливарного об'єкта безпосередньо в США.

Головна складність для Коломойського полягає в тому, що ні він, ні один з його компаньйонів, не можуть безпосередньо з'явиться в Омані.
Після переходу судового розгляду в Делавері в систему розгляду по акту США "Racketeer Influenced and Corrupt Organizations Act", зовсім не виключено, що на їхнє затримання виданий міжнародний ордер з приводу створення "злочинної асоціації".
Виданий він чи ні - це не те питання, яке фігуранти цих розслідувань хотіли б перевірити власним тілом, особливо після арешту вже другого фігуранта у Делаверському справі ...

Щодо безпеки, ці люди відчувають себе у ній тільки в Ізраїлі і Україні.
Позов "Привату" в Ізраїль - це початок викриття одного притулку.
Залишається тільки Україна Зеленського.
Ну і сам Зеленський - з державним імунітетом міжнародного рівня.
Ідеальний фінансовий кур'єр!

За підтвердженими даними британських, бельгійських і французьких джерел, мова йде про три банках Омана - Oman International Bank (OIB), Bank Dhofar, Oman Arab Bank.
Загальна сума вкладень в ці банки коливається від 80 до 120 мільйонів доларів.
Є дані по четвертому банківському об'єкту, - найбільшому, - але отримати хоч якісь об'єктивні дані - не вдалося.
Реакція на інтерес була настільки жорсткою, що ми вирішили не ризикувати.
Судячи з непрямих даних, гроші на рахунки надходили в основному в 2014-2016 роках, при тому основна маса надходжень припадає на першу половину 2016 року.
Один з цих банків так само фігурує як початкова ланка фінансування операцій з нерухомістю в США.

Фактично, Презедента України використовується групою фінансистів для забезпечення фінансової евакуації своїх коштів на територію України, їх легалізацію і використання під виглядом "іноземних інвестицій".

Крім всього цього махінаторсько-фінансового бруду, є ще один момент.
Оман є одним з основних партнерів Ірану по обходу санкцій США.
Дружба з ворогами США - не розумне рішення в нинішній ситуації, а участь у всьому цьому Єрмака - це вже клінічна ознака державного ідіотизму пана Зеленського.

Російські агенти впливу завзято і наполегливо продовжують штовхати Зеленського на загострення відносин з США, остаточного перетворення його в керовану маріонетку в усіх аспектах, а Україну - в праченую всіх кримінальних грошей з усіма наслідками, які з цього випливають.

Український світ.

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/397831.html

Tags: Хроніка ..., п* Зеленський
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments