olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Розслідування аварії рейсу PS752

*
Так як український уряд свідомо порушує міжнародні інструкції розслідування авіаційних подій та інцидентів обумовлених керівництвом ІКАО документ №9756 AN /965 частини I -III, ми просто змушені апелювати до громадської думки і українського суспільства.

-------------------------
Інструкції розслідування авіаційних подій та інцидентів
документ №9756 AN /965 частини I -III

1.1 У Авіаційних правилах встановлюється, що єдиною метою розслідування авіаційної події або інциденту є запобігання авіаційних подій та інцидентів в майбутньому. У них також йдеться, що метою розслідування не є встановлення частки будь-чиєї вини або відповідальності. Будь-який судовий або адміністративний розгляд для встановлення вини або відповідальності має відбуватися окремо від будь-якого розслідування, проведеного відповідно до положень Авіаційних правил.
---------------------------------------

Що це означає?

Це означає що рішенням уряду ОБОВ'ЯЗКОВО повинна бути створена Державна комісія для розслідування причин катастрофи.
Її діяльність не повинна обумовлюватися ніякими кримінальними або адміністративними розслідуваннями, які проводять або проводитимуть відповідні органи влади.
Її завдання - технічний аналіз події.
Без вирішення цього питання будь-які інші розслідування втрачають правову і нормативну базу і виходять за рамки міжнародних правил і зобов'язань України.

Будь ласка, почніть з цього!
-------------------------------------------------- --------------
08.01.2020 р

Що незрозуміло вже зараз :
1. Відсутність будь-яких повідомлень від пілотів про несправності. Якщо загорівся двигун, то у екіпажа було б цілком достатньо часу повідомити про це диспетчерський пункт.
2. Відсутність воронки падіння літака. Таке враження що падали на землю вже уламки.
3. Дуже висока дефрагментація уламків літака.
4. Частина тіл обгоріла, частина - ні.
5. На уламках внутрішньої частини сліди горіння.


За даними наших джерел тіла були розкидані в радіусі близько двох кілометрів.

Дії уряду і президента Зеленського.

"На позачерговому засіданні уряду прийнято рішення про відправку літака з фахівцями експертної та пошуково-рятувальної групи в Іран. Відзначається, що серед них - представники Державної служби з надзвичайних ситуацій, Міноборони, МЗС, МВС, СБУ, РНБО, Державної авіаційної служби, Нацбюро по розслідуванню авіаційних подій та інцидентів з цивільними повітряними суднами і "Міжнародними авіалініями України" "

Питання щодо дій уряду і президента Зеленського.

У якому статусі туди з'явиться ця збірна? Вони юридично - ніхто. Евакуаційна команда для тіл загиблих. Ніяких процедур розслідування, ніяких власних дій вони робити не можуть. Просто вислухають те, що їм скажуть іранці, завантажать тіла і полетять. З юридичної точки зору дуже схоже на замітання слідів злочину.

Що необхідно робити?

Навіть в такому складі - зафіксувати що тіла розкидані по великій площі і отримати завірений іранською стороною документ з цього. Це стане в нагоді в подальшому.
/тЗЕ інформ/.

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/398178.html

Tags: аварія рейсу PS752
Subscribe

 • © Вже весна ? ;)

  * © Сьогодні вранці синичка голосно кричала : "Вже весна ! Вже весна !" Тобто голосно співала весняну пісню, яку синички зазвичай співають лише…

 • © Найхоробріший.

  * © Фазанів у нас чималенько цього року. Та всі вони дуже обережні, полохливі, роздивитися себе не дозволяють. Тікають миттєво у високі трави або…

 • © Як мене з городу проганяли. ;)

  * © День сміху я провела на городі. Через два дні Синоптик обіцяє дощі, та ще й сильні, тож я поспішала посіяти якомога більше. Сіяла без поливу,…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 9 comments