olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Притча про пекло і рай.

*
Якось одному простаку пощастило зустрітися з Богом. Перебравши у голові всі питання, він вирішив дізнатися найголовніше: – Господи, покажи мені різницю між Пеклом і Раєм.

Всевишній взяв чоловіка за руку і підвів до двох дверей. Відкривши перші, вони побачили величезний круглий стіл, в центрі якого стояла спільна чаша. У ній було багато свіжої, запашної їжі.

Навколо столу сиділи люди, які своїм виглядом нагадували каторжників: худі, сумні, знесилені. До руки кожного з них була прикріплена ложка з довгою ручкою. Дістати їжу нею можна було, але піднести харч до роту – ні. Зовнішній вигляд нещасних з кожною хвилиною ставав все страшнішим.

– Ось це і є Пекло, – промовив Бог.

Після цього вони пішли до других дверей.

Там все було точно так само: великий стіл, на столі чаша, в чаші – смачна їжа. І навіть ложки були такими ж. Але люди при цьому виглядали ситими, красивими і задоволеними.

– Як так, – здивувався чоловік.

– Все дуже просто, – відповів Господь. – Ці люди навчилися годувати один одного, а попередні думали лише про себе.

Пекло і Рай нічим не відрізняються. Різниця – всередині людей.Tags: Мудрість.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments