olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Хроніка одного Президента ... 11.01.2020.

^
"Султан Омана Кабус недовго простягнув після візиту Зеленського ... Після 50 років правління помер султан Омана Кабус бен Саїд аль Саїд. (Царство йому Небесне ...)

Перша декада січня і уряд вже збирається переглядати основні макроекономічні показники прийнятого бюджету. Це показники на яких фактично базується весь бюджет. Їх перегляд означає, що бюджет був розрахований неправильно і його прийняття було помилкою планування.

Про аварію відзвітували все, включаючи Гончарука.
Тільки про дефіцит бюджету ніхто не згадує :)
Ви думаєте, воно саме розсмокчеться? :)

Піврічний період паразитарного проїдання накопичених у попередній піврічний період ресурсів для режиму Зеленського закінчився. Починається період доїдання кормової бази до голого дна. Через те, всі ці адміністративно-кримінальні метання людей, які не розуміють що і навіщо робити.

*******************************

Росія без розгляду повернула Україні ноту протесту з приводу візиту Путіна до Криму.
Взагалі то відповіддю на таке дипломатичне хамство, ноту відправляють назад разом з висланим послом цієї країни. Але Пристайко сильно зайнятий розслідуванням аварії, а Зеленський, швидше за все про це і не знає. Втім якби і знав - це мало що б змінило.

З Куршавелі прибув Баканов і відразу заявив, в загальному, все те ж що говорив Зеленський до нього.

Театр абсурду.
У мітингах сепаратистських протестів Абхазії, зафіксовано участь представників сепаратистів з "ДНР" ... Сепаратист - це професія :)

Секретар Ради безпеки "Республіки Абхазія" Мухамед Кілбі заявив, що в протестах в Сухумі беруть участь «приїжджі з ДНР».

*******************
(Минулого разу): Вова, ..., повернися думкою в країну і почитай папери пенсійного фонду. Вони, звичайно, не такі цікаві як теорія змови іранських військових, але наслідки для тебе будуть сумні. Попроси "Нафтогаз" хоч мільярд доларів позичити.

(Тепер) : Говорили ми тобі, Вова - проси гроші у "Нафтогазу" ...
Не послухав? Ось тепер будеш просити у Ван Леонова Петрус Стефанус :)
Відтепер він фінансовий директор групи "Нафтогаз".
Колишній топ-менеджер Shell. Це тобі не Маркарова, цей і послати може :)

*****************************

Іран уламали на "людський фактор".
Формулювання точнісінько американське. При такому формулюванні отримання компенсації залежить від бажання Ірану. Іран обіцяє знайти і покарати винних у катастрофі лайнера Boeing 737-800 Міжнародних авіаліній України під Тегераном.

Відмінне визнання провини :)

Всі хто радісно верещить про "визнання Іраном" мабуть тексту не читали :)
В пункті 3-му, ГШ Ірану прямо звинувачує МАУ в тому, що вони здійснювали рейс в складних військових умовах і вчинили непередбачений маневр поблизу військового об'єкта.

Для всіх. Нас не влаштовує версія Ірану. Нас не влаштовує позиція українського уряду і Зеленського.
Ми шукаємо відповіді на питання "Хто винен в загибелі рейсу PS752". І рано чи пізно ми знайдемо відповідь.
Істина варта, щоб її шукати.

Йде відмінна підготовка до "кидка лоха". "Зарубіжні партнери" вже роз'яснили Зеленському, що дані надані ними не можуть бути використані в суді через особливу конфіденційність та секретність. Заяву про збиття українського літака робить Генеральний штаб Ірану, після чого Корпус вартових ісламської революції бере на себе відповідальність, після чого відповідальність беруть на себе аерокосмічні сили Корпусу Вартових Ісламської Революції (КВІР). Зрештою судиться буде Україна з яким небудь Абдулою, який власне і натиснув кнопку.

В якості компенсації у нього заберуть сто баранів. Якщо вони у нього є :) Для особливо розумних пояснюємо що КВІР в Ірані - це типу організованої народної військової самооборони. За те Вова ще місяць може піариться розповідаючи про дірки в поржавілому металі зібраному на звалищі.

Досвідчений і розумний Коломойський все зрозумів і вимагає папір :)
"Заява Ірану про те, що його військові збили літак, вимагає документального підтвердження". Слова мало що значать ...

Ми завжди вважали, що Луценко бездарний прокурор.
Ми не знали що ще є Рябошапка ...
Прокуратура "після консультації з міжнародними партнерами" (!) Змінила формулювання обвинувачення.
"... Умісне вбивство двох и більше людей та знищення майна", - це звинувачення передбачає вину конкретної людини, а не держава.
Абдула, готуй баранів! Наші барани прийдуть :)

В Ірані почалися масові арешти офіцерів Корпусу вартових ісламської революції (КВІР). Заарештовано близько 80 осіб. У Сирії, під час спроби затримання головного фінансиста "Аль-Кудса" Абдул Рези Шахла ("Ібрагім Массоглія", "аль-Ахха", "Реза Бірхан") виниклала перестрілка. Доля самого Шахла невідома.", - тЗЕ інформ.

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/400119.html

Tags: Хроніка ...
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © Зливаємо воду ...

  * © Для тих хто має приватний будинок. DEFREEZE® - нетоксична рідина світло-жовтого кольору, що складається з природного гексагідрату хлориду…

 • © Велопрогулянка. ;)

  * © Сьогодні прогулялася з дачі в райцентр на велосипеді. Ну, там на базар, у супермаркети ... Проїхала не багато, всього 30 кілометрів, з зупинками…

 • © 14 вересня. Сьогодні Семен Літо продає.

  * © Сьогдні День Семена літопродавця. Недолюблює Семен літо, не подобається йому спека, і тому він кожного року, 14 вересня влаштовує торги - продає…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments