olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Хроніка оного Президента ... 12.01.2020.

*
" Питання : "Як визначити, що Зеленський бреше?"
Відповідь : "Легко. Він бреше, як тільки відкриває рот"

Зеленський : "Роухані приніс офіційні вибачення всій Україні і родичам загиблих і визнав, що Іран збив український Boеing 737"

Роухані в Твіттері (!!) : "" Ісламська Республіка Іран глибоко шкодує про цю трагічну помилку. Мої думки і молитви присвячені кожній сім'ї, яка знаходиться в жалобі. Я висловлюю щирі співчуття "
Офіційно - це на папері!
Це навіть Коломойський знає :)

1. Іран продовжує розслідування загибелі рейсу PS752. При тому, розслідування поводить Міністерство інформації і національної безпеки Ірану. Взагалі то, це контррозвідувальна установа. Чому саме вона розслідує поки незрозуміло.
На момент 20-00 11.01.2020 р слідча група перебувала в штаб-квартирі ППО Ірану «Хатам аль-Анбія».

2. Представники іранської організації цивільної авіації Алі Абедзаде і Реза Джафарзаде відверто брехали, коли говорили що зв'язок з бортом рейсу PS752 було втрачено через технічні причини. Це не правда. Зв'язок з диспетчерським пунктом зберігався до останньої хвилини. Більш того, в момент поразки, пілоти якраз і виконували маневр коригування курсу переданий з диспетчерського пункту.

Cклалась найцікавіша аналітична ситуація "Брешуть всі!". Найменше шкоди від брехні Зеленського. Він бреше від "любові до процесу" з метою особистого піару. Інші явно щось приховують серйозне.
Потрібен час щоб розібратися у всьому цьому вирі брехні. Зберемо дані, отримаємо підтвердження, проаналізуємо, доповімо.

Зеленський запросив представників Франції в якості партнерів для розшифровки інформації бортових самописців з літака рейсу PS752 ...
І яким боком тут Франція?

З юридичної точки зору всі заяви, які прозвучали від іранських офіційних представників, НЕ Є визнанням провини в загибелі літака рейсу PS752 Ірану, як держави. З юридичної точки зору - це визнання суб'єктивної, людської помилки, яка призвела до "жахливих наслідків".
Нічого не сказано про характер помилки, нічого не сказано ні про ракети, ні про пуск ракет ППО Ірану.

В Ірані цікава ситуація. Урочисто поховавши національного героя Сулеймані (* перс. Солеймані) влада Ірану починає поголовний шмон його структур і арешти його соратників. "Незрозуміло хто" починає відстріл людей Сулеймані і намагається захопити його головного фінансиста, який вже рік не показується на Батьківщині :)

У парламенті Ірану сидять такі ж гумористи як і у нас. Заарештувати майже 80 офіцерів КВІР, а потім "висловити підтримку доблесним захисникам країни" ... Майже як у нас :)
залишається Вову перейменувати в Зю ель Ленський і одягнути на нього чалму.

Так до речі ... ЕлохГіму акбар
І далі...
Доводимо до відома, що невдячні ваші піддані з пісків Донбасу, з богопротивного Торецька, збираються на хадж до вашого преподобія.
Кажуть хочуть поклониться вашим мощам :)
Грошики їм так і не виплатили то ...

Перед візитом в Україну, Макрон отримав інструкції від Путіна. Чекаємо повідомлень Зеленського, що літак збили волонтери :)

Українську експертну групу відкликають додому.
Попередження. Ще немає підтвердження.",- тЗУ інформ.

Crosposts: shttps://olga-den-f.dreamwidth.org/400420.html

Tags: Хроніка ...
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments