olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Розслідування аварії рейсу PS752 ( 13.01.2020. )

^
"Очолюване Махмудом Алаві Міністерство інформації і національної безпеки Ірану проводить слідчі дії в рамках розслідування обставин знищення літака авіакомпанії МАУ, рейс PS752. На даний момент є інформація про арешт 83 офіцерів і військовослужбовців КВІР. Серед заарештованих 11 представників організації "Аль-Кудс" та інших підрозділів КВІР. Серед заарештованих поки немає військовослужбовців аерокосмічних сил КВІР.

Пояснення штаб-квартири ППО Ірану «Хатам аль-Анбія» - "Літак двічі потрапляв в зону РЛС, але був ідентифікований як громадянська ціль. Команди на поразку цілі центр ППО не давав".

Бреше він, чи говорить правду легко визначити. Досить порівняти його дані по місцю розташування засобів ППО які стежили за літаком рейсу PS752 і дані місць запуску ракет фіксування з американськими супутниками.
У нас американських даних поки немає.

Більшість українських експертів відкликано додому.

12 січня 2020 року представники іранського МЗС офіційно повідомили українську делегацію про те, що в зв'язку з початком роботи спеціалізованої комісії ICAO, а також Конвенції про міжнародну цивільну авіацію, положень і процедур, викладених в документах №9756 AN / 965 та інших нормативних актах цієї організації, знаходження представників української сторони не обумовлено ніякими дипломатичними або міжнародними зобов'язаннями республіки Іран і є неприпустимим втручанням в роботу міжнародних спеціалізованих органів.

Крім того республіка Іран забороняє будь-яке вилучення або переміщення об'єктів, які мають доказову цінність для роботи міжнародної комісії ICAO. Іранська сторона нагадує, що розслідування цього інциденту проводять відповідні органи республіки Іран і втручання і їхню роботу буде розцінюватися як замах на суверенітет держави Іран. Іран безумовно і повністю готовий співпрацювати і будь-якими міжнародними комісіями або органами які будуть створені для об'єктивного і професійного розслідування обставин загибелі літака рейсу PS752 і готовий передати їм всі матеріали розслідування і речові докази зібрані ним в його розслідуванні.

В процесі взаємних консультацій з'ясувалося, що українська сторона не має рішення про створення державної комісії з розслідувань факту загибелі літака рейсу PS752, українська делегація не є частиною будь-якої міжнародної делегації, яка розслідує факт загибелі літака рейсу PS752, українська сторона не погоджувала з іранською стороною проведення слідчих дій за даним фактом і не запрошувала представників компетентних органів республіки Іран для спільної роботи.

Виходячи з усього цього іранська сторона попросила українську делегацію здати всі наявні в її розпорядженні матеріальні об'єкти зі складанням інвентаризаційного опису, представникам ICAO і покинути зону проведення слідчих заходів.

P.S. "Українська делегація складається з високопрофесійних фахівців. Її робота буде успішною і плідною", заявляв секретар РНБО Данилов.

Ми так і не дізналися з кого складалася українська комісія, але судячи з результатів - вище керівництво країни складається з нездар, дилетантів і відвертих брехунів.", - тЗЕ інформ.

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/401137.html

Tags: аварія рейсу PS752
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments