olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Чому саме "округа" ? Може краще "комарки", або "повіти" ?

*
© Зеленський пропонує внести зміни до Конституції України щодо децентралізації влади, які передбачають ліквідувати поняття "район", і замінити його на "округ".

Ну, по-перше, зміна назви територіальної одиниці - це аж ніяк не реформа.

А по-друге, чому наші райони хочуть назвати саме округами ? Це для того, щоб зручніше було російським радникам Зеленського радити нашому горе-президентові як краще зруйнувати унітарність нашої держави ? Щоб назви були як у Росії і щоб російські радники не плутались у поняттях наших територіальних одиниць.

Інакше, для чого тоді змінювати назву територіальної одиниці ? А якщо вже так хочеться змінити саме слово "район", просто через те що набридло саме слово, то чому б не змінити слово "район" на слово "комарка", або на слово "повіт" ?

Зеленськимй уже не знає як ще краще лягти під путіна, як віртуозніше інтегрувати Україну у недоімперію. Задовбав уже своїм підлабузництвом.

Також пропонується впровадити інституція префектів замість місцевих державних адміністрацій. Це також у Зеленського фішка родом з Росії. З одного боку для зручності російських радників Зеленського, а з іншого боку для узурпації влади Зеленським. Супер !

Це буде виглядати так: Місцеві державні адміністрації будуть ліквідовані. Представниками держави в округах і областях, у місті Києві будуть префекти. Склад офісу префекта формує префект. Префект призначається на посаду та звільняється з посади Президентом України за поданням Кабінету Міністрів України. А Кабінет Міністрів подасть Президенту того кандидата, якого йому порадить Президент під килимом, або десь ... в Омані.

Назва "інституція префектів", також не правильна, те що ЗЕ пропонує створити, називається "інституція смотрящіх".

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/402249.html

Tags: Зміни до конституціі
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments