olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© А ось і ми !

© Є у нашому чарівному світі істоти, яких не кожен зможе сфотографувати, як наприклад котів чі птахів. Для того щоб їх сфотографувати, потрібне спеціальне обладнання.

Живуть вони поруч з нами, і зазвичай поводять себе досить тихо і спокійно. От тільки є у них дуже велика тяга до грандіозних свякувань. Коли вони починають святкувати свої, відомі лише їм свята, то тоді вже всі інші жителі нашої планети починають помічати їхню присутність. На свята вони збираються дуже великими групами, розважаються по повній, і наслідки їхнього святкування не помітити дуже складно. Вони здатні будь-кому поламати будь-які плани.

Наслідками їхнього святкування у людини можуть бути - сльози з очей, якась (не будемо вдаватись у подробиці) неприємна рідина з носа, висока темперетура, біль у м'язах і суглобах, неймовірна слабкість і багато інших неприємних речей.

Так от, сьогодні, ці ду-у-уже дрібні істоти, влаштували свято у мене. Ще вчора не було навіть натяку на те, що вони вже зібрались на святкування, але сьгодні зранку я зрозуміла їхні наміри без слів, вони повідомили соїми діями : " А ось і ми,- святкуємо ! " (((((
=============
Я думаю всі зрозуміли, що я говорила про віруси та бактерії.))

https://olga-den-f.dreamwidth.org/50459.html

Tags: БЛОКНОТ, Віруси і бактерії
Subscribe

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments