olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Хроніка одного Президента ... 17.01.2010.

^
" Зараз в ЗМІ активно розкручується тема про те, що публікація "Плівок Гончарука" - це війна Коломойського проти уряду Гончарука, який йому заважає. У чому "заважає" Гончарук Коломойському незрозуміло.
Напевно, передачею під його контроль "Центроенерго" і дотаціями державних шахт, вугілля яких за заниженими цінами йде Коломойському. Насправді причина загострення ситуації - рішення самого Зеленського взяти питання отримання грошей з "Приватбанку" в свої руки, використовуючи підконтрольні йому структури, в обхід Коломойського.

Судячи з ситуації, що склалася, завдання стояло перед паном Коломойським в питанні "Приватбанку", а саме отримання державної компенсації за його приватизацію безнадійно провалено. Причин цьому багато - вельми неоднозначна репутація самого Коломойського в очах міжнародних організацій, довгий шлейф, судових розглядів, які все тягнуться, багато з яких вже незабаром увійдуть в грізну стадію оголошення конкретних звинувачень, різке звуження зони безпечних переміщень для самого Коломойського однією Україною, відкриття нової справи в окружному суді Тель-Авіва, тощо.

Саме на цій хвилі Зеленським було прийнято власне рішення (ще раз підкреслюємо - це його особисте рішення), почати процес війни з Приватом з чистого аркуша. Більш того в його реалізації будуть задіяні структури безпосередньо і прямо контрольовані Зеленським без жодних посередників.

Вчора Зеленський зустрічався з представниками Ахметова. Це не перша спроба встановити контакт. Прелюдією до розмови, очевидно можна вважати погром в "зеленій енергетиці" Ахметова. З такими людьми - це не найкращій початок.

А ось і залп лівим бортом :)
"Перед націоналізацією Приватбанку на рахунки фірм Зеленського було виведено $ 47 млн." - 5 канал

попереджувальний :)

Гончарук написав заяву про відставку на ім'я президента. Взагалі то прем'єр-міністр подає заяву про відставку органу, який його обрав - Верховній Раді.

Ці ігри "нелохов" під ковдрою, стають все смішніше.

ст. 115 Конституції
Відставка прем'єр-міністра - йде весь Кабінет Міністрів.

Вова хоче зберегти обличчя після занурення в .... "гірку правду". Це правильно.
Його нинішнє обличчя "розгубленого клоуна" теж прекрасне.

Відставка або не відставка Гончарука факту порожнечі в вовиній голові не скасовує :) Вова просто не знає що робити. Кандидатури немає.

Це стає підозріло цікаво - "Голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що на його ім'я заяви Прем'єр-міністра Олексія Гончарука немає."

За останні три дні Разумков втретє підставляє Вову :)

Іранське державне інформаційне агентство "IRNA" оголосило заяву уряду Ірану про закінчення розслідування аварії літака рейсу PS752 Тегеран-Київ і висловило здивування фактом проведення зустрічі представників Великої Британії, Канади, Афганістану, Швеції і України в Лондоні.

Заяви Гончарука в ВР дійсно немає.
Тобто говорити нема про що. Зеленський зібрав силовиків і вимагає знайти джерело зливу. Це відповідь Арахамії і іншим, які верещали про фейк і підробку голосів.
З інтересом будемо стежити за нашими "Шерлоками" :)

Вова навіть не зумів сценарно побудувати шоу :)
Зав'язку Гончарук відіграв нормально, а потім все зім'ято і перейшло в звичний вже "пшик", яки останній місяць супроводжував всі рухи Вови в просторі.
Вова втрачає навички шоумена ...

"Прошу знайти слабкі місця і замінити ", - Зеленський - Гончаруку.

Вовочка, так він же знайшов одне, з туманом в голові. Але мабуть він читав Конституцію (на відміну від тебе) і знає, що це місце він поставити на місце не може :)

Найбільш важливе питання - чи складуть два наших світоча економічної думки - "профан" і "з примітивним мисленням" компанію Арахамія (!) в Давосі?
З нашої точки зору Арахамії досить, щоб з України сміявся весь Давос. Ще два клоуна - це перебір.

Вова, ти зі своїм Бородянським дограєшся до звинувачення на Заході в переслідуванні ЗМІ.
І тоді тобі їх реакція на децентралізацію, від якої тебе у холодний піт кинуло, здасться теплим душем :)
Втім - ми не проти! Злісний клоун - це тренд :)

Єхидно запитавши "Так більше у нас немає питань?" Разумков закрив сесію до лютого.

Генпрокуратура продовжує вимагати у Ірану якісь ящики :)
Іран повісив на дверях табличку
"Нікого нихт вдома. Строкатийшапка нах акбар" :)

Іран визнає свою провину лиш в тому, що "... azğın insanlar ölümlə nəticələnən ağır bir səhv etdi" (азерб.) - "... заплутавшись, люди зробили тяжку помилку, яка призвела до загибелі людей."

Хтось бачить тут згадки про ракети і компенсації?

Вова - Трюдо тебе буде любити ... :)
У відповідь на звернення Канади Іран відповів, що експерти України отримали ВСІ можливості вивчення доказів, а Канада запізнилася ... :)
Бінго!
Іран використав Вову як ... хотів :)"

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/403558.html

Tags: Хроніка ...
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments