olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Хто вбив борт UR-PSR? ( Частина 2 )

^
ППО Ірану

У момент інциденту повітряний простір над Тегераном, крім звичайних засобів цивільного моніторингу, контролювали два центри ППО ЗС Ірану - центр радіолокаційного стеження в Гермсарі і центр радіолокаційного стеження Shar-2.

Провідним і цілевказуючім з яких на цьому напрямку був центр в Гермсарі (РЛС Ghadir), а коригувальним та допоміжним база IRGC "Shar-2" (тип РЛС нами не встановлено). Літак був виявлений і ідентифікований обома станціями РЛС.

Про що власне і свідчить заява озвучена 13 січня 2020 року штаб-квартирою ППО Ірану «Хатам аль-Анбія» "(Аліреза Сабах Фард)" Літак двічі потрапляв в зону РЛС, але був ідентифікований як громадянська ціль. Команди на поразку цілі центр ППО не давав ".

Ми так само звертаємо увагу, що в хвилі арештів серед військовослужбовців ЗС Ірану, яка послідувала після знищення літака "МАУ", ніхто з військовослужбовців системи ППО заарештований не був.Пошуково-рятувальніі організаційні заходи в районі падіння 09 січня 2020 року.

близько 07.00
Починається підвезення і концентрація бульдозерної техніки. Всього переміщено 12 одиниць. Ще два трактори з широкозахватних підйомними боронами.

близько 08-11.00
Знімається охорона по периметру. Фактично проводиться рекультивація місця падіння і безсистемне згрібання фрагментів і предметів у великі купи. Ніякого сортування не відбувається і до складу матеріалів можуть потрапляти випадкові предмети, які не мають відношення до літака.

09.23
Оголошується про виявлення бортових самописців. Місце виявлення близько 50 м від ймовірного центру падіння літака. До цього моменту по ньому кілька разів проходила важка бульдозерна техніка.

близько 11.00
Іран оголосив попередній висновок по аварії. "Technical depressurization of the drainage system with the subsequent ingress of fuel into the technical cavities of the aircraft and ignition from contact with electrical circuits"
"Технічна розгерметизація дренажної системи з подальшим попаданням палива в технічні порожнини літака і загорянням від контакту з електричними мережами. Пожежа почалася всередині технічних порожнин літака. Слідів вибухових речовин не виявлено".

Версія явно постановочна (часу на її технічне підтвердження у Ірану просто не було), але пояснює, що все що відбувалося з літаком значно краще, ніж наступна версія з попаданням ракети.

Єдине, що ця версія не пояснює - чому екіпаж не повідомив про неполадки на диспетчерський пункт. Мабуть тому і довелося брехати про технічні неполадки в зв'язку.

з 11-30 зону падіння залишає останній підрозділ патрулювання. Зона падіння стає загальнодоступною.

( Частина перша тут ... )

/тЗЕ інформ/

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/407347.html

Tags: аварія рейсу PS752
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments