olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Наша зима полетіла на відпочинок в Іспанію.

*
© Наша Зима вирішила відпочити на курортах Іспанії.

Передала свої повноваження сестрам Осені і Весні, а сама полетіла на куроти Іспанії. Зaсипала Іспанію снігом, наказала своєму слузі Вітру показати що він здатен зробити зі знігом. Одним словом розважається в Іспанії по повній.

А Осінь з Весною в Україні керують удвох, на свій розсуд. Осінь вкриває все довкола туманами, тягає по небу над Україною важкі дощові та снігові хмари, час від часу струшуючи їх, щоб легше було їх тягати. А Весна іноді розгрібає хмари, щоб дати дорогу променям сонечка, підігріває час від часу повітря і розтоплює сніг, який розтрушує Осінь, не дозволяючи йому на землі лежати надто довго.

Цікаво, чи повернеться Зима в Україну у період своєї каденції ? А може повернеться під час каденції Весни ? Один Бог Святий знає, які у них там підкилимні домовленості. ;)))

Це зима у нас :


Фото: olga_den_f


А це зима в Іспанії:


Іспанію засипало снігом. Фото/TwitterЗасніжена Іспанія. Фото: Facebook/N332Хвилі зносили все на своєму шляху. Фото:Twitter/CallanGrannyШторм и сніг в Іспанії. Фото: Twitter/@MyCityBeat

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/407840.html

Tags: Пам'ятники, Примхи погоди
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments