olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Як притягти до себе гроші.

*
🗣 Чи чули ви коли-небудь про закон грошей? Він говорить: "Зміни, в ім'я яких ви прагнете притягти до себе гроші, повинні бути вкрай егоїстичними, тобто повинні стосуватися виключно вас. Не можна притягти гроші на проблеми своїх дітей (особливо якщо вони увійшли в пору статевого дозрівання), або на потреби своїх старих батьків, не прийдуть до вас гроші і на потреби ваших друзів. Гроші можна притягти лише виключно для себе ".

💡Розмірковуючи над цим законом, ми часто можна зустріти ситуацію, коли підприємець порушує вищенаведене правило, і це пов'язано з поверненням боргів.

🔱Людина позичила гроші на покупку квартири або відкриття бізнесу, а далі вона намагається притягти гроші для того, щоб віддати їх сторонній людині (тобто, повернути борг), і дивується, чому ці гроші вперто не хочуть до неї приходити.

♨️А не хочуть вони приходити тому, що людина порушила головну заповідь взаємин з грошима: гроші можна притягти лише на власні потреби.

👉Заробляти гроші слід лише на власні потреби і заради досягнення тих задоволень, які розбурхують уяву.

🍀Ви станете заробляти стільки грошей, що зможете реалізовувати власні мрії, і тоді зможете почати розплачуватися з кредиторами (але в останню чергу!)

💸Висновок: ніколи не треба робити метою свого бізнесу прагнення розрахуватися з боргами.

Наталія Правдіна і Центр Позитивного МисленняCrossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/410755.html

Tags: , *КС, 5 копійок, Н. Правдіна
Subscribe

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 14 comments