olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Кандидат медицинських наук про коронавірус.

*
© Слухала по телевізору, і не тільки по телевізору, поради і рекомендації докторів медицинських наук стосовно коронавіруса 2019 nCoV. Всі вони кажуть наступне :

- Заспокойтеся, не панікуйте, тому що ліків проти віруса 2019 nCoV, а також проти будь-якого іншого віруса НЕ ІСНУЄ В ПРИРОДІ. А якщо, припустимо, вони в пироді і є, то людству про них НЕ ВІДОМО.

Ви запитаєте : "А як же противірувні препарати ?" Підповідь така : " Ніяких противірусних препаратів НЕ ІСНУЄ ! Все те, що називають противірусними препаратами, віруси НЕ ВБИВАЄ. Всі, так звані, противірусні препарати насправді є всього лише імуностимуляторами. А стимуляція імунної системи, то справа небезпечна. І тому будь-які імуностимулятори бажано вживати лише під наглядом лікаря, або хочаб за рекомендацією (рецептом) лікаря.

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/410915.html

Tags: Віруси і бактерії
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments