olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Ягоди бузини проти пухлин, і при вірусних захворюваннях.

*
Рецепт:

Обирайте повністу достиглі ягоди, тому що вони мають максимальну кількістю цілющих речовин. Ягоди необхідно помити та помістити у банки (чергуючи один шар бузини та один шар цукру). Після цього помістити банки з бузиною на сонячне місце, та залишити для бродіння. Через два тижні, поставте у холодильник, і зберігайте в холодильнику. Ви можете зробити 2, 3 або 4 банки, але точно знадобляться ДВІ для лікування протягом року.

Застосування :

Проти пухлин вживати необхідно по 1 ч. л. щоранку натщесерце, за 10 хвилин до їжі, протягом року. Не скорочувати термін лікування, щоб не було рецидивів.

Таку суміш можна вживати і під час вірусних захворювань (ГРЗ та грип), як допоміжний, загальнозміцнюючий засіб, для прискорення одужання. Термін - до одужання.


Фото: olga_den_f

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/411455.html

Tags: Корисні властивості рослин, Корисні напої, Народні ліки
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments