olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Як очистити тіло від зайвого жиру і паразитів.

*
Майже 85% населення в кишечнику є різні паразити. Причому сама людина може навіть не здогадуватися про це.

Живуть паразити в товстому кишечнику, і завдають шкоди всьому організму. Зокрема у людини може бути здуття живота, запор або пронос, збільшення ваги, суглобова або м’язова біль, зниження імунітету, порушення сну, різні алергії, шкірні захворювання, анемія і т.д.

Дуже часто зараження паразитами і ожиріння тісно пов’язані. Якщо ви вживаєте надмірну кількість солодких продуктів, в кишечнику накопичується багато слизу, а це ідеальне середовище для розвитку паразитів.

На щастя, є просто унікальний рецепт, що складається з двох компонентів, який допоможе вивести з вашого організму паразитів, а також позбутися від жиру!

Рецепт

знадобиться:

* лляне насіння — 100 грам;
* гвоздика — 10 грам.

Приготування:

Подрібніть компоненти в кавомолці до порошкоподібного стану.

Як вживати:

Отриману суміш, протягом трьох днів вам потрібно приймати під час сніданку по 2 ст.л. Порошок можна додати до приготовленої їжі, або ви можете з'їсти його, а потім запити склянкою теплої води.

Після триденного прийому засобу необхідно зробити триденну перерву! За необхідності можна продовжити виведення паразитів і позбавлення від жиру ще раз. Якщо ви будете вживати цей чудо порошок протягом місяця, то ваше тіло повністю очиститься від токсинів та паразитів, а вага стрімко почне знижуватися!

Це дуже ефективний засіб. Ця суміш залишається на стінках шлунково-кишкового тракту, в результаті чого паразити змушені залишити тіло.

Для того, щоб поліпшити результати і щоб паразити остаточно покинути своє місце проживання, рекомендується пити лняний чай на голодний шлунок.

Для очищення організму також добре вживати кислі молочні продукти , насіння гарбуза, насіння соняшнику, волоські горіхи, петрушку, кріп, свіжі соки з фруктів і овочів.Crosspoosts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/412524.html

Tags: Проти паразитів
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © Пилова буря.

  * © Вчора (12 квітня) у нас була пилова буря. Світа Божого не видно було за пилюкою. Поля пересохші і сильний вітер змітав верхній шар ґрунту і…

 • © То пережитки давнини ...

  * Тарас Шевченко : - Село! І серце одпочине: Село у нашій Україні — Неначе писанка, село. Зеленим гаєм поросло. Цвітуть сади, біліють хати, А на горі…

 • © Проліски.

  * © Цвітіння триває. ;) Фото: olga_den_f Фото: olga_den_f

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments