olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Про вірус 2019nCoV.

*
07.02.2020.

У зв'язку з суперечливими повідомленнями про долю китайського доктора Лі Веньляна, який першим визначив і зафіксував появу нового коронавируса повідомляємо, він помер 5 лютого 2020 року в ізоляційному боксі 12а клінічного інфекційного госпіталю м. Ухань.

Співвідношення померлих і тих, які одужали від захворювання вірусом 1 до 2,4.

Доля Лі Веньляна - це попередження Зеленському. Китайська влада також протягом довгого часу заперечувала і замовчувала розвиток епідемії і її причини. Як результат - епідемія охопила весь Китай.

Українська статистика "захворювань грипом" показує різкий скачок на початку січня і динамічне зростання весь січень. Епідпоріг перевищено відразу в 5 областях. Зовсім не виключено, що серед цього ховається наростання захворювань саме вірусом 2019nCoV.

Пане Зеленський, Ви говорять в Рим збираєтеся. Якщо там будете, попросіть показати вам могилу папи Сильвестра II (Герберт де Орільяк). Будучи освіченою і розумною людиною, він під час епідемії чуми наказав спалювати трупи померлих.

У відповідь на звинувачення в тому, що це суперечить християнським нормам він відповів: "Думайте про живих".

* У США військові розгортають навколо аеропортів зони карантину для прибуваючих з Китаю - це боротьба з поширенням захворювання.
* В Україні людей, які прибувають з Китаю, розпускають по домівках - це боротьба за поширення захворювання.

Один з найбільших українських інфекціоністів про міністра охорони здоров'я Скалецьку:
«Вона дивиться на медицину, як на сукупність видаткових та дохідних статей. Вона не розуміє медичних проблем зважаючи на повну відсутність базової медичної освіти".

Народ проголосував за недовіру до МОЗ кишенею :) Розкупив медичні маски :)

Дослідники медико-біологічної служби ЗС США звернули увагу що основним фактором сприяння розвитку поліорганної недостатності у уражених вірусом 2019nCoV пацієнтів, є різке зниження імунітету організму хворого вже на ранніх стадіях зараження.

08.02.2020

Міністр охорони здоров'я Скалецька нарешті зрозуміла необхідність проведення карантинних заходів для прибуваючих з Китаю громадян України. Правда, дуже туманно розуміє механізм реалізації цієї процедури і збирається "домагатися згоди" громадян (...)

З 30.01 по 07.02 кількість виявлених інфікованих поза Китаєм зросла в два рази з 148 до 317. Кількість виявлених інфікованих в Китаї в 3,5 рази з 9,7 тисяч та 34,1 тисяч. Це означає що все тільки починається.

Головне питання для будь-якої країни - швидко і ефективно запобігти проникненню інфікованих в країну і локалізувати наявні випадки.

Пані Скалецька, обов'язково, офіційним листом проінформуйте РНБО про ситуацію, що склалася і епідеміологічні загрози. Прикладіть план заходів та кошторис. І не слухайте, що говорить Гончарук - відповідальність на вас.

Військова медико-біологічна служба США зафіксувала проходження мутаційної форми вірусу 2019nCoV-D1 через плацентарний бар'єр людського організму. Вихідний вірус 2019nCoV цією властивістю не володіє.

- Хто там читає нас, для Скалецької, передайте нехай зв'яжеться негайно з Дніпром. Там дуже підозрілий випадок. Вони все їй самі розкажуть.

Основна діагностична ознака при розтині - осередкова зміна тканин легені. Т.зв. - "скляна легеня".

/Цитати з інтернету/

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/415077.html

Tags: Віруси і бактерії
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment