olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Хроніка одного Президента ... 08.02.2020.

*
Канадський уряд, спільно з адвокатами жертв падіння українського літака в Тегерані готують груповий позов до Ірану з вимогою компенсації у розмірі як мінімум 1,1 мільярда доларів. У позові стверджується, що падіння літака було "навмисним терористичним актом".

На спеціальному суді, що проходить в Ірані, групі обвинувачених в кількості 68 чоловік оголошено обвинувачення в замаху на державні підвалини держави, державній зраді і організації терористичного акту з метою дестабілізації обстановки в країні. З групи обвинувачених, восьми обвинуваченим пред'явлено звинувачення в безпосередній організації і здійсненні терористичного акту. Деталі звинувачення і розслідування поки не оголошувалися.

Канадські джерела повідомляють, що подібна інформація також отримана і канадськими спецслужбами та передана вищому керівництву країни.

/з інтернету/

https://olga-den-7.dreamwidth.org/295996.html

Tags: Хроніка ...
Subscribe

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments