olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Хроніка одного Президента ... 10.02.2020.

*
Хочеться запитати у пана Зеленського: "Так хто тепер заробляє на війні ???"

Повідомлення "ЗМІ" та "прес-сдужб ООС": "У районі Орєхово обстріляні українські позиції" - Класична маніпуляція.

Оскільки "Миротворець Зеленський" забороняє згадувати віддані їм території типу "зон розведення" як місця загострення зіткнень, "прес-служби" слухняно пишуть "Орехово" замість "Золоте". Хоча до місця обстрілу Золоте на 2 км ближче.

В н / п Ростов (РФ) прибули в / з і техніка в / ч 48271 (200-ї артилерійської бригади, місце постійної дислокації Забайкальський край, Ульотовський район, смт. Гірський). Кількість близько 300 осіб. Єдиний пасажирсько-вантажний потяг. Їх передислокація в Україну відбудеться 12-15 лютого 2020 року.

Показання Зеленського є в матеріалах слідства у справі Олени Біленької (Маруся Звіробій). У цих свідченнях він заявив, що вважає сказані нею слова загрозою.

Зеленський ... ти навіть не мужик ... Ти просто боягузлива нікчемність.

Міністерство оборони не бачить причин повертати бронежилети "Корсар", які передали Збройним силам України. Фактично це визнання, що вся справа проти генерала Марченко - постановочний процес відомства "незрозуміло як призначеної" Ірки Венедіктіновой.

До речі сьогодні знаменний день.
Сьогодні точно 2 місяці як пан Богдан не з'являвся офіційно на роботі. Маємо вже двох "працюють невідомо де на благо невідомо кого" - Богдан і Федоров.

Г-н Зеленський якщо ви не можете сказати хто прослуховував Гончарука, коли будуть тест-системи, що ви робили в Римі, коли виплатите обіцяну компенсацію родичам жертв аварії, то хоч повідомте про декретну відпустку двох державних мужів :)

Дводенний візит в Італію, хаотичний і не підготовлений більше схожий на туристичну поїздку за державний рахунок. Витрата - 2-2,5 млн. гривень.

Ніякого "офіційного візиту президента Зеленського" до Ватикану не існує.
У папської канцелярії Зеленський позначений як "postulantes auditorium" що просить аудієнцію.

/з ітернету/

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/415782.html

Tags: Хроніка ...
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments