olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Посол США назвав відомство, яке блокує реформи в Україні

Коли побачила таку новину, пригадалися слова Шевченка :

... Так сміються ж з України
Стороннії люди! ...

Генеральна прокуратура України відмовляється боротися з внутрішньою корупцією, що підриває реформи, які проводить українська влада, заявив посол США в Україні Джеффрі Пайєтт.

"Є одна кричуща проблема, яка загрожує всій гарній роботі, що проводиться регіональними лідерами в Одесі, Харкові, Львові та в інших місцях для поліпшення бізнес-клімату. Ця проблема загрожує всьому, що Верховна Рада, Кабінет міністрів, Національна рада реформ та інші роблять, аби підштовхнути політичні та економічні реформи. Ця перешкода - відмова Генпрокуратури успішно боротися з внутрішньою корупцією", - заявив Пайєтт під час виступу на фінансовому форумі в Одесі, передає РБК.

За словами дипломата, корупціонери-прокурори регулярно перешкоджають зусиллям щодо розслідування та кримінального переслідування корумпованих чиновників в Генпрокуратурі. "Вони залякують і перешкоджають зусиллям тих, хто працює чесно в рамках ініціатив з реформування ГПУ", - додав Пайєтт.

За його словами, нещодавні розслідування показали, що Генпрокуратура не тільки не підтримує розслідування корупції, а швидше підриває діяльність прокурорів, які працюють по корупційних справах.

При цьому американський посол високо оцінив роботу новоствореного управління в ГПУ, очолюваного Давідом Сакварелідзе і Віталієм Каськом. "Їхні розслідування корупції в ГПУ направили чіткий сигнал про те, що ті, хто зловживає своїми службовими повноваженнями як обвинувачі, будуть переслідуватися у судовому порядку", - додав Пайєтт.

"Ми готові стати партнером реформаторів в ГПУ у боротьбі з корупцією", - підкреслив він.

Нагадаємо, Генеральний прокурор Віктор Шокін 22 вересня підписав наказ про створення Спеціалізованої антикорупційної прокуратури в структурі Генеральної прокуратури України.
/ЗМІ/
Tags: політики закордонні
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments