olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Про вірус 2019nCoV. Українців з міста Ухань, орієнтовно, в ... санаторій.

*
© У новинах сказали що збираються привезти додому, в Україну, українців з центру єпідемії 2019nCoV, з китайського міста Ухань. Чартером. Куди вони їх хочуть поселити на карантин, ще не знають. Орієнтовно в один із ... санаторіїв. В інших країнах людей на час карантину ізолюють, поселяють у спеціалізовані бокси. А у нас боксів немає, де їх взяти ніхто не знає. Вирішили поселяти у санаторій. Тестів немає.

Перетворення санаторію на розсадник коронавірусу 2019nCoV ??? ©

"Гончарук ще сміє говорити про якісь "реформах в медицині"!
... не здатні просто взяти гроші, купити тест-системи і привезти в країну!
Ви людей в карантині як будете діагностувати? По запаху?"

"Вони обчислюють відсоток смертності через кількість хворих і померлих - 2,2%
Це методологічна маніпуляція. Доля хворих ще невідома, може помруть, може ні.
Для правильного визначення завжди береться співвідношення померли / одужали - фактична смертність - 25,4%"

"Так як купити тести розуму не вистачає, шоу-влада вирішила запустити заспокійливі цифри типу "смертність всього 2%, переживемо". При тому цифра виходить абсолютно маніпулятивним шляхом.
Кількість хворих 40645
померло 910
видужала 3578"

"Ми звертаємо увагу міністерства охорони здоров'я:
1 Тест-систем для виявлення вірусу 2019nCoV в Україні немає до сих пір.
2. На дуже тривожний статистичний факт - різке перевищення в Україні епідемічного порогу відбулося в період 19-26 січня 2020 року і підвищення в 2 рази кількості пацієнтів у яких визначена "тяжка гостра респіраторна інфекція", статистично дуже точно корелюється з початком пікового сплеску і наростання динаміки виявлення випадків захворювань, причиною якого визначено вірус 2019nCoV."

"Група медико-біологічної служби США, яку не допустили до полігону для спалювання побутових відходів в районі н / п Huangpi, провела заміри рівня забруднення на відстані 11 км від передбачуваного місця. Результати практично повністю співпали з даними американського військового супутника зондування Землі NROL-76 (USA-276). Висновок - рівень специфічного забруднення показує що за останні 6 днів в передбачуваному районі було спалено від 1200 до 1800 тонн біологічних відходів."

"Представники ЗС КНР не допустили дослідницьку групу медико-біологічної служби США до полігону для спалювання побутових відходів в районі н \ п Huangpi (передмістя Ухань). Саме цей полігон останні шість днів є основним джерелом газоподібних відходів, звичайноутворюються від спалювання органічних речовин. Китайська влада заявляє, що спалюють там трупи тварин, американські служби вважають що саме там спалюють останки померлих від епідемії."

/Цитати в лапках - з інтернету/

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/416278.html

Tags: Віруси і бактерії
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment