olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Як використовувати часник, щоб зупинити втрату зору.

^
Сполуки сірки в часнику ідеально підходять для зниження тиску і холестерину в крові, а це в свою чергу запобігає погіршенню зору. Втрата зору є розладом здоров’я вцілому, який часто приходить з віком.

Проблема в тому, що деякі люди ігнорують це, і починають звертати на це увагу тільки тоді, коли розлади перейшли у важкі, майже незворотні стадії й зупинити втрату зору майже неможливо. З цієї причини лікарі та фахівці рекомендують поліпшити життєві звички, особливо коли справа доходить до того, що ви їсте.

Ваші очі потребують незамінних жирних кислот, вітамінів і антиоксидантів для оптимальної роботи й запобігання погіршення зору. Ось чому необхідно критично поглянути на ваші харчові звички й додати продукти, які приносять користь очам.

Щоденне вживання часнику, наприклад, може запобігти макулярній дегенерації та навіть зупинити її.

Це можливо завдяки високому вмісту сполук сірки та необхідних мінералів, які захищають мембрани очей.

Що таке макулярна дегенерація?

Макулярна дегенерація є хворобою очей, що характеризується повільним погіршенням центрального і гострого зору, через що важко побачити дрібні деталі або читати. Вона частіше трапляється в осіб віком від 60 років, хоча бувають випадки і у молодих людей.

Це відбувається, коли макула – невелика ділянка на сітківці, руйнується або пошкоджується. Як правило, це відбувається внаслідок природного процесу старіння, але може бути прискорене тривалими шкідливими звичками й розвитком певних захворювань.

Пацієнтам із цим захворюванням притаманна нечіткість зору, темні ділянки або спотворення центрального зору, а іноді й повна втрат центрального зору.

Як часник допомагає пацієнтам з макулярною дегенерацією зупинити втрату зору?

* Сполуки з сірки, а також селен і вітаміни, зменшують симптоми макулярної дегенерації.

* Його потужна антиоксидантна і протизапальна дія захищають клітини очей і запобігають їхньому руйнуванню під дією вільних радикалів.

* Окрім цього, це чудовий продукт для контролю тиску і холестерину в крові, з якими пов’язане пошкодженням очей і втрата зору.

Артеріальний тиск і його зв’язок з зором.

Пацієнти, які мають високий артеріальний тиск, імовірніше матимуть більші проблеми з зором.
Це відбувається через обмеження потоку крові який забезпечує киснем, що негативно впливає на роботу сітківки. Висока продуктивність цієї частини ока залежить від рівня кисню, тому обмежений потік крові ставить під загрозу здоров’я очей.

Часник сприяє правильному кровообігу і знижує систолічний кров’яний тиск до стабільного рівня.

Холестерин і здоров’я очей.

Завелика кількість холестерину в крові не тільки викликає нездорові реакції на серцево-судинному рівні, але й пов’язана з накопиченням жирових відкладень на сітківці. Ці ліпіди можуть погіршити зір і в довгостроковій перспективі призвести до його втрати.

Часник містить сірку і потужні антиоксиданти, які запобігають синтезу як поганого, так і звичайного холестерину.

Як вживати часник, щоб зупинити втрату зору?

Потрібно просто щоденно споживати один або два зубчики часнику.

Завжди потрібно їсти його сирим, тому що коли ви готуєте часник, він втрачає до 90% своїх корисних речовин.

Ви також можете комбінувати його з невеликою кількістю лимонного соку та оливкової олії. А щоб не було неприємного запаху - після часнику пожуйте листя м’яти або імбир.Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/417137.html

Tags: Для Глаз, Часник
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments