olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© В супермаркеті

*
© Підійшла до вітрини з твердими сирами. Стаціонарна відкрита вітрина-холодильник з сирами. А напроти неї поставили тимчасову вітрину. Між вітринами метра півтора. Біля обох вітрин купа народу. Я втиснулась між людьми і нахилилась щоб дістати сир. Стою до вітрини боком, одна рука направлена до сиру, а у другій тримаю стандартну супермаркетівську корзину для покупок.

Тільки но дотяглась рукою до сиру, чую мене хтось, за моєю спиною, настирно штовхає по корзині. Я, не взявши сир випрямляюсь і повертаюсь щоб з'ясувати що сталося. І бачу таку картину. Молодий чоловік штовхає мою корзинку дитячим візком і обурено говорить мені :

- Ви что, не відітє что я с рєбьонком !

- Тепер - бачу, - спокійно відповідаю я. Кругом яблуку ніде впасти. Я запитую у молодого татуся :

- Ви пропонуєте мені випаруватися ???

Татусь мовчить. Натовп покупців починає сміятися. Поруч зі мною, впритул, стоїть молодий чоловік, високий такий, більше двох метрів ростом, оглянув довкола натовп з висоти, і говорить татусеві посміхаючись :

- Напевно, Вам доведеться трішки почекати ...

Я взяла сир, всі хто стояв поруч зі мною також взяли, і потихеньку почали розходитись по торгівельному залу. Молодий татусь почекав поки місце між вітринами звільнилося і покотив візочок ...Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/419690.html

Tags: Будні
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment